reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Chyba jakis kolejny mini objaw. Jestem łakomczuchem jeśli chodzi o słodycze. Od jakiegoś tygodnia ja nie jem ich prawie wgl. Zauwazylam to najpierw moj maz, ze wgl nie kupuje. I ciagle tylko kanapeczki z serem i pomidorkiem. A uwaga, właśnie robie zupe meksykanska [emoji2957]
Mam tak samo. Nie ciągnie mnie do słodyczy, choć wcześniej zjadłam nałogowo, za to kanapka z serem i pomidorem to najlepsze jedzenie [emoji16]
 
reklama
Ja tak miałam, zdarzały się te plamienia sporadycznie, ale i tak był stres, że coś się dzieje niedobrego. Od 2 tygodni nie pojawiły się już. Lekarz stwierdził, że zarodek się zagnieżdża i to normalne.
Cześć dziewczyny;) chciałabym się rozgościć już teraz w tej grupie;) wcześniej byłam w temacie inseminacji, później in vitro. Obecnie jestem w 7 tygodniu, termin na 21 czerwiec. Chciałam zapytać jak tam Wasze samopoczucia? Czy któraś z Was ma może problemu z "brudzeniem na brązowo"? U mnie macica tak pracuje, że mam małe podbrudzanie z tytułu pękania naczynek. Lekarze zapewniają, że to normalne. Podobno pęcherzyk płodowy cały czas wierci ba tym etapie dziurkę jeszcze w macicy, aby wejść głębiej. Któraś z Was miała coś podobnego? ;)
 
Ja miałam kiedyś. Sposobem jest odpowiednia suplementacja metylowanymi witaminami - kwas foliowy, b12 i b6. Wszytko zależy jaki masz poziom honocyteiny i do ilu musisz zbić. No i pytania czy jesteś w ciąży?

Jestem w ciąży, aktualnie 7+3, homocysteina wynosi 9,19. Póki co dostałam folian 400 i modulator homocysteiny, czekam na wyniki mutacji mthfr i PAI. Obawiam się trochę, bo podobno podwyższona homocysteina zwiększa ryzyko wad płodu
 
Witajcie :)
Przygarniecie jeszcze jedna duszyczkę?
Ciąża potwierdzona tydzień temu w czwartek. Dzisiaj jest 8+0. Termin mam na 11.06. Kolejna wizyta 19.11.
Boję się jeszcze cieszyć, że tak szybko się udało mimo problemów zdrowotnych. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i zostanę z Wami do samego końca ;)
 
Cześć dziewczyny;) chciałabym się rozgościć już teraz w tej grupie;) wcześniej byłam w temacie inseminacji, później in vitro. Obecnie jestem w 7 tygodniu, termin na 21 czerwiec. Chciałam zapytać jak tam Wasze samopoczucia? Czy któraś z Was ma może problemu z "brudzeniem na brązowo"? U mnie macica tak pracuje, że mam małe podbrudzanie z tytułu pękania naczynek. Lekarze zapewniają, że to normalne. Podobno pęcherzyk płodowy cały czas wierci ba tym etapie dziurkę jeszcze w macicy, aby wejść głębiej. Któraś z Was miała coś podobnego? ;)
Cześć dziewczyny 😁 no to może i ja się tutaj trochę rozgoszczę. Mam nadzieję, że na dłużej bo mam trochę od początku pod górę. Od tyg mam ten sam problem co Ty 😑 u mnie niestety w zeszlym tyg. skoń zyło się to szpitalem ponieważ rano w sobotę zaczełam krwawic. Jestem juz w domu na lekach ale brazowy sluz nie odpuszcza. Troche mnie pocieszylas, ze na tym etapie ciazy to moze byc zagniezdzajace sie glebiej jajeczko. Wizyte u ginekologa mam dopiero w srode. Na ostatnim usg bylo widac zarodek i cialko zolte lekarz w szpitalu stwierdzil, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Oby tak bylo ☺️☺️
 
Witajcie :)
Przygarniecie jeszcze jedna duszyczkę?
Ciąża potwierdzona tydzień temu w czwartek. Dzisiaj jest 8+0. Termin mam na 11.06. Kolejna wizyta 19.11.
Boję się jeszcze cieszyć, że tak szybko się udało mimo problemów zdrowotnych. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i zostanę z Wami do samego końca ;)
Ja też 8+0 i termin na 11.06!! :)
 
Witajcie :)
Przygarniecie jeszcze jedna duszyczkę?
Ciąża potwierdzona tydzień temu w czwartek. Dzisiaj jest 8+0. Termin mam na 11.06. Kolejna wizyta 19.11.
Boję się jeszcze cieszyć, że tak szybko się udało mimo problemów zdrowotnych. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i zostanę z Wami do samego końca ;)
Witaj, Ładny termin, taki jak mój 😍
 
Kiedy informowalyscie pracodawcę o ciąży? Ja jestem na zwolnieniu od lekarza rodzinnego, ponieważ nim dowiedziałam się o ciąży byłam chora, ale mam trudny system pracy, po 12h z dojazdem ok 2 godziny w jedna stronę. Nie wyobrażam sobie wrócić do fizycznej pracy teraz jednak nie wiem czy to odpowiedni moment aby informować już przełożonego.
Ja poinformowałam od razu po potwierdzeniu ciąży przez gina. 6 miesiąc wg OM, późniejsza ciąża wg USG. Od razu poszłam też na L4, bo mam pracę z ludzi a teraz jednak trochę strach przez Covid.
 
reklama
Do góry