reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mnie już nic w tym kraju nie zdziwi. Tak jak już jedna dziewczyna wstawiła Ci link do strony gdzie jest w tej samej cenie [emoji846] sama prowadzę firmę i też często taniej mogę kupić produkt w hurtowni niż u dystrybutora.
Tak? Jezu, nie zauważyłam, tyle naskrobaly dziewczyny. Ale to dziwne, że w placówce współpracującej jest taniej niż w genomedzie, prawda? :)
 
Mnie już nic w tym kraju nie zdziwi. Tak jak już jedna dziewczyna wstawiła Ci link do strony gdzie jest w tej samej cenie [emoji846] sama prowadzę firmę i też często taniej mogę kupić produkt w hurtowni niż u dystrybutora.
No właśnie w zdrowegeny.pl jest taniej niż w genomedzie, aż mnie to zdziwiło :)
 
Nadrobie was wiwczorkiem bo miałam dzisiaj zajob... Jeszcze kurs na cmentarze zrobiliśmy przez to zamkniecie od jutra...
I tadam stoi przed Wami sierota nr 1 [emoji1751][emoji85]
Poslizgnelam się na mokrej podłodze i wyłożyłam na tyłek w kuchni na kafelki...
Głowa w górze, ręce na brzuchu a grzmotnelam kością ozonową i chodzę jakbym miala nasrane w majtach [emoji24][emoji24][emoji24]
Boli że nie pytajcie...
Tylko tyłek. Nic więcej sie nie dzieje ale serio ledwo chodze i az boje sie nocy...
Współczuję tego bólu... Oby noc nie była taka zła

Jestem w ciąży, aktualnie 7+3, homocysteina wynosi 9,19. Póki co dostałam folian 400 i modulator homocysteiny, czekam na wyniki mutacji mthfr i PAI. Obawiam się trochę, bo podobno podwyższona homocysteina zwiększa ryzyko wad płodu
Weź te leki przez 2 tygodnie i zrób kontrolne badanie. Bo czasem ciężko trafić w ciemno z suplementacja ;) A ta honocyteiny nie jet jeszcze jakaś mega wysoka, także myślę że nie musisz się obawiać wad. Natomiast na pewno warto zacząć działać suplami ;)


Cześć dziewczyny 😁 no to może i ja się tutaj trochę rozgoszczę. Mam nadzieję, że na dłużej bo mam trochę od początku pod górę. Od tyg mam ten sam problem co Ty 😑 u mnie niestety w zeszlym tyg. skoń zyło się to szpitalem ponieważ rano w sobotę zaczełam krwawic. Jestem juz w domu na lekach ale brazowy sluz nie odpuszcza. Troche mnie pocieszylas, ze na tym etapie ciazy to moze byc zagniezdzajace sie glebiej jajeczko. Wizyte u ginekologa mam dopiero w srode. Na ostatnim usg bylo widac zarodek i cialko zolte lekarz w szpitalu stwierdzil, ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Oby tak bylo ☺☺
Witaj. Widzę że Cię nie odpuszcza. Ale spokojnie. Brązowe plamienia już nie są groźne. To jest poprosru stara krew która się ewoluuje :) będzie dobrze ;)
 
reklama
Do góry