reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Bynajmniej czy przynajmniej?
W sanco napisane, że się podjeżdża do laboratorium. To w nifty przyjeżdża pielęgniarka?
Dory to jest wtedy nazwane wizyta domowa możesz się umówić w labo lub w domu wtedy do ciebie przyjeżdżają to nie jest dodatkowo płatne. Ale może to zależy od placówki
 
reklama
Dziewczyny ale jestem zestresowana :( Wczoraj wieczorem zobaczylam na papierze delikatne brazowe plamienie, oczywiscie mnie to przerazilo i umowilam sie na dzis do lekarza.
Z jednej strony ok, bo serduszko bije i zarodek sie rozwija , ale lekarz zauwazyl, ze delikatnie kosmykowka się odkleja w jednym miejscu :( Kazal leżeć i brac luteine dopochwowo, za tydzien mam kontrole.
Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje?Zobacz załącznik 1194852
Ja prawie dwa tyg temu zaczęłam najpierw krwawić, później plamić na brązowo. Na wizycie u lekarza okazało się że mam krwiaka. Miałam leżeć i brać luteinę dalej ( od testu biorę 2x 1 tabletki pod język ). Do karty wpisał poronienie zagrażające. Ale kazał być dobrej myśli. Teraz na wizycie było już ok, krwiak ledwo widoczny. Ale bardzo oszczędzający tryb życia na razie do końca pierwszego trymestru. I zakaz sexu do końca ciąży 😱😱
Bądź spokojna kochana, najważniejsze, że z fasolką jest dobrze, a. Do leżenia szybko można się przyzwyczaić 🙈😁😉
 
Do góry