reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
Ja używałam aż zaczęło mi się niedobrze robić popołudniami. A ja wstaje o 9, gdy mąż już w pracy, także chwilowo mamy przerwę :)
 
reklama
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
My w pierwszej ciąży się kochaliśmy, ale bardzo szybko zaczęły się u mnie plamienia i lekarz zakazał. Z racji, że niestety straciłam tamtą ciążę, to teraz od momentu pozytywnego testu tego nie robimy, no i lekarz też nam zabronił, więc musimy czekać 🤷
 
Jezu widzę że nie tylko ja wiecznie głodna [emoji85] aż mi ulżyło [emoji23]
Mój tyłek na szczęście lepiej.
@poziomka będzie dobrze na pewno. Trzymam kciuki mocno.

U mnie leniwa sobota dzisiaj...
 
Ja mam od lat Hashimoto, co prawda hormony unormowane, ale na początku ciąży skontaktowałam się z endokrynologiem i trochę zwiększył mi dawkę. Dlatego po 4 tygodniach od zamiany dawki muszę zrobić kontrolę, a USG też bo ostatni raz miałam (wstyd przyznać) kilka lat temu i wtedy miałam też biopsję. Czyli tak najbliższe moje wizyty i badania:
7.11 Krew i mocz,
13.11 ginekolog,
17.11 USG tarczycy,
18.11 endokrynolog teleporada,
26.11 dentysta - zdjęcie lekarstwa i założenie plomby
30.11 USG ciąży i PAPP-A

Sporo masz tych wizyt na listopad 😲
Mi akurat TSH wyszło za wysokie jak lekarz we wrześniu zlecił mi większą część badań więc szybko musiałam zacząć działać.
 
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
Jasne. Ale wiadomo trochę delikatniej i nie w każdej pozycji. Mi nic nie dolega więc póki co korzystam. Bo jak mi brzuch zacznie rosnąć to pewnie będzie rzadziej 🤷‍♀️ Nie pytałam o to lekarza ale wyszłam z założenia, że skoro nie zabronił tzn że mogę 😁
 
reklama
Do góry