reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj beta ponad 1300, byłam na wizycie i jest pęcherzyk 🥰 Nawet ciąża starsza o dwa dni wg jego rozmiaru 😅 Za dwa tygodnie idę już na serduszko. Dzisiaj 5+0 tydz. Z objawów to mam pobolewania podbrzusza i bolące piersi i na razie nic więcej ;)

Super! :) Ja idę pierwszy raz w 6t2d wedlug OM i mam nadzieję, że serduszko będzie..
Z objawów u mnie też bolące piersi, ale również ciągłe odbijanie :(
 
Cześć dziewczyny, wczoraj beta ponad 1300, byłam na wizycie i jest pęcherzyk 🥰 Nawet ciąża starsza o dwa dni wg jego rozmiaru 😅 Za dwa tygodnie idę już na serduszko. Dzisiaj 5+0 tydz. Z objawów to mam pobolewania podbrzusza i bolące piersi i na razie nic więcej ;)
Witaj 😘 super że już widać było pęcherzyk 🙂
 
Byłam u dr Gról, a wcześniej do Grewling-Szmit.

Jestem takiego samego zdania jak wy, nie spotkałam się z tym żeby lekarz tak podszedł do tematu. Zrobilam bete właściwie dla siebie bo żaden ginekolog tego nie wymaga a ten tylko mnie stresuje swoim podejściem. Nie jestem jakąś wariatką by co chwilę to sprawdzać, a w dodatku jestem świadoma ze na początku ciąży może być różnie. Miałam już biochemiczną i wiem że jeśli beta spadnie i ciaża nie będzie na tak wczesnym etapie rozwijać się prawidłowo to nic mi nie pomoże.
Podjęłam decyzję - zmiana lekarza! Chce mieć osobę zaufaną a nie taką, z którą każdy kontakt będzie mnie stresował a wręcz doprowadzał do wkurwienia.
Do kogo chodzisz?
 
reklama
Do góry