reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja powiem Wam jestem zmęczona, goscie poszli, moj mnie juz tak wkurwia ze mam to dosc. Jutro rano będzie miał na kaca taka jazdę ze bedzie żałował tego picia dzis :)
Moj też dzisiaj pije, dopiero co napisał czy może zostać dłużej.. Zgodziłam się, bo przed wyjściem zrobiłam mu jazdę i poryczałam się jak dziecko. Ale tak bardzo nie lubię kłaść się do łóżka sama🥺😭
Nie mieszkasz w Polsce czy coś mnie omija co sie dzieje w Polsce?
Mieszkam w Anglii, po ostatnich wydarzeniach to i nawet się z tego cieszę🤷‍♀️
 
Moj też dzisiaj pije, dopiero co napisał czy może zostać dłużej.. Zgodziłam się, bo przed wyjściem zrobiłam mu jazdę i poryczałam się jak dziecko. Ale tak bardzo nie lubię kłaść się do łóżka sama🥺😭

Mieszkam w Anglii, po ostatnich wydarzeniach to i nawet się z tego cieszę🤷‍♀️
A to mój jest w domu, ale nie lubię jak wypije chociaz rzadko mu sie zdarza ale dziś wyjątkową sytuacja bo z tymi znajomymi nie widzieliśmy się prawie 2 lata :) on sie nie czuje potem chce tańczyć a wiesz jak pijany bez koordynacji i obraza sie ze nie chce tanczyc 🤣 a ja juz sie dererwuje, brzuch mnoe boli... :(
 
Dziewczyny , które mają już dzieciaczki. Ile ważyły Wasze pociechy przy porodzie? Ja mam 3 synów i niestety ale do mikrusów nie należeli , chociaż przy każdym porodzie położne twierdziły , że dziecko nie może być duże bo mam mały brzuszek. Teraz z racji 4 ciąży na tej pierwszej wizycie kontrolnej powiedziałam lekarce, że jak 4 syn to tylko cc. Oczywiście tak się tylko pocieszam w myślach, bo znając realia jak człowiek nie zachęci odpowiednio lekarza gotówką to nic z tego nie będzie [emoji848]
3150g i 3560g
 
Tak czytam co piszecie o teściowych. My narazie mieszkany właśnie u teściów bo dom w trakcie budowy. I moja teściowa to aniol, z mama mam świetna relacje jak przyjaciółka a teściowa druga. Wiec dobrze nam sie razem mieszka. Wiadomo nie ma takiej prywaty z mężem, ale jest nam dobrze. Wiec chyba nke trafiła mi sie ta z kawałów. 😂
 
A to mój jest w domu, ale nie lubię jak wypije chociaz rzadko mu sie zdarza ale dziś wyjątkową sytuacja bo z tymi znajomymi nie widzieliśmy się prawie 2 lata :) on sie nie czuje potem chce tańczyć a wiesz jak pijany bez koordynacji i obraza sie ze nie chce tanczyc 🤣 a ja juz sie dererwuje, brzuch mnoe boli... :(
A jak Ty się wymigalas od picia? Ja mialam dzisiaj iść do koleżanki na małe halloween party żeby nie siedzieć sama, ale bałam się namawiania na lampkę wina i zostałam w domku🤷‍♀️

Od razu wysylaj dziada do łóżka bez dyskusji😁 oby mój mnie nie obudził w nocy, bo będzie źle😬
 
A to mój jest w domu, ale nie lubię jak wypije chociaz rzadko mu sie zdarza ale dziś wyjątkową sytuacja bo z tymi znajomymi nie widzieliśmy się prawie 2 lata :) on sie nie czuje potem chce tańczyć a wiesz jak pijany bez koordynacji i obraza sie ze nie chce tanczyc 🤣 a ja juz sie dererwuje, brzuch mnoe boli... :(
A jak Ty się wymigalas od picia? Ja mialam dzisiaj iść do koleżanki na małe halloween party żeby nie siedzieć sama, ale bałam się namawiania na lampkę wina i zostałam w domku🤷‍♀️

Od razu wysylaj dziada do łóżka bez dyskusji😁 oby mój mnie nie obudził w nocy, bo będzie źle😬
 
A jak Ty się wymigalas od picia? Ja mialam dzisiaj iść do koleżanki na małe halloween party żeby nie siedzieć sama, ale bałam się namawiania na lampkę wina i zostałam w domku🤷‍♀️

Od razu wysylaj dziada do łóżka bez dyskusji😁 oby mój mnie nie obudził w nocy, bo będzie źle😬
No po prostu jestem w ciazy, ja sie nie kryje :) U mnie juz pratycznie wszyscy wiedzą :)
No jak chcesz ukrywać to mow ze jesteś autem :)
Hahaha no juz spi 😂 ja umyje naczynia bo nie trawię miec zostawionego na rano a zmywarki nie mam bo słupki jeszcze sie robia w którym ona ma być zabudowana 😬
 
Tak czytam co piszecie o teściowych. My narazie mieszkany właśnie u teściów bo dom w trakcie budowy. I moja teściowa to aniol, z mama mam świetna relacje jak przyjaciółka a teściowa druga. Wiec dobrze nam sie razem mieszka. Wiadomo nie ma takiej prywaty z mężem, ale jest nam dobrze. Wiec chyba nke trafiła mi sie ta z kawałów. 😂
No to masz nie zle szczescie ale też pewnie kwestia podobnych charakterów :)
 
reklama
Do góry