reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mnie mdłości w ogóle nie męczą, ale widzę że sporo z Was ma wzdęcia, ja wieczorami prawie nie żyję... Mega wzdęcia, ból brzucha, aż trudno zasnąć, ale na szczęście w ciągu dnia stosunkowy spokój.

Dziewczyny a posługujecie się terminem z miesiączki czy z usg? U mnie prawie tydzień roznicy i w sumie w karcie ciąży mam wpisany termin porodu z OM , a według usg ciaza młodsza.

Mi na wizycie w piątek lekarz powiedział, że ciąża młodsza, wyliczyl że o około 5 dni i w system wpisał po prostu inny dzień miesiaczki, nie 12.09 tylko 17.09 i kazał liczyć jakby ta miesiączka była później po prostu. Jeszcze 3 razy się upewniał czy dobrze zapamiętałam nową datę 😂
 
reklama
Właśnie wyszłam z USG, serducho bije, wszystko z córką (oby!!!) okej :)
Prenatalne ma w 1 i 2 tygodniu grudnia (najpierw sobie zrobię Luxmed, potem 12 grudnia prywatnie). Spytałam o pappa i ta od USG powiedziała, że to tylko płatne. Niedługo mam lekarza, zobaczę co on powie.
 
Dziewczynki mnie nadal nie ma na liście, byłoby mi bardzo miło, jeżeli mnie dopiszecie ;)
Termin porodu 20.06.2020, ostatnio się chwaliłam, ze nie mam żadnych objawów, a dzisiaj powrót z grzybów skończył się na kibelku i wymiotach :( takze, i mnie dopadły te wstrętne mdłości 🤮

 
Mnie mdłości w ogóle nie męczą, ale widzę że sporo z Was ma wzdęcia, ja wieczorami prawie nie żyję... Mega wzdęcia, ból brzucha, aż trudno zasnąć, ale na szczęście w ciągu dnia stosunkowy spokój.



Mi na wizycie w piątek lekarz powiedział, że ciąża młodsza, wyliczyl że o około 5 dni i w system wpisał po prostu inny dzień miesiaczki, nie 12.09 tylko 17.09 i kazał liczyć jakby ta miesiączka była później po prostu. Jeszcze 3 razy się upewniał czy dobrze zapamiętałam nową datę 😂
Ja ostatnią miesiączkę miałam 13 września, ale ciąża okazała się starsza o 4 dni czyli liczę, że ostatnia miesiączka była tak jakby 09.09.2020 r., jak to zobaczyłam to uświadomiłam sobię, że równiótko 21lat temu dostałam pierwszą miesiączkę tj 09.09.1999r. (data łatwa do zapamiętania) ;)
 
reklama
Do góry