reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczynki. Dobrze,że wczorajszy dzień się skończył. Czułam się koszmarnie. Dziś jest lepiej. A przynajmniej na starcie czuję się dobrze. Przez covid klientki zaczynają się wypisywać więc troszke lżejszy dzień będę dziś miala (oby).
Miłego dnia mamuśki
 
Dzien dobry, ja dziś od rana jechalam na badania krwi i moczu.. Jestem tak zakręcona że zapomniałam ze musze nasikac w domu i zabrać. Narazie ginekolog z krwi kazała zrobić - morfologie, glukoze, VDRL i HIV. Reszta później. A co do moczu będę musiała później dowieźć do lab, ale wizyta dopieto 19.11 więc mam czas. [emoji23]
 
Cześć, jestem tu nowa, nprzeczytałam pierwsze parędziesiąt stron i ostatnie 30, ale jest tego już za dużo żeby przeczytać wszystko. Jestem w 8 tyg. (7+0), co potwierdziło wczoraj pierwsze USG (jak fajnie udlyszec serduszko!:)to moja pierwsza ciąża. Zapomniałam spytać lekarki, bo wizyta była dość ekspresowa, co z kąpielami? To jedna z moich większych przyjemności, a przeczytałam, ze nie powinno się brać gorących kąpieli. Czy to znaczy żeby zupełnie sobie darować i przejść na prysznic? Czy takie niezbyt długie i niezbyt gorące bierzecie? Jeśli pytanie takie już było to sorrki. Pozdrawiam, Olga
 
I ja za Was też mocno trzymam kciuki 😊😊😊
Ja za to dzisiaj byłam w laboratorium oddac krew do badań, w kolejce byłam 28 a koniec końców pobrali mi 6 probówek 😵 Strasznie mi się słabo zrobiło, bo to jeszcze człowiek na czczo i w ciąży i sytuacja też się wcale nie poprawiła jak jechalam autem 🤢 Mam do Was pytanie, bo jak tak czekałam w tej kolejce, to była kartka z informacją, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki. Czy Wy korzystacie juz z tego przywileju? 🤔
Jeszcze nie korzystałam bo prawie nie widać. Ale ostatnio się dowiedziałam w aptece że jak są godziny dka seniorów a akurat nikogo nie ma to mnie też obsłużą bo jestem w ciąży tak że super. W sklepach nie korzystam, bo mąż robi zakupy. Ale pamieram jak w pierwszej ciąży już dobrzw widocznej sam mnie prosił abym poszła z nim to szybciej pójdzie 😄
 
Cześć, jestem tu nowa, nprzeczytałam pierwsze parędziesiąt stron i ostatnie 30, ale jest tego już za dużo żeby przeczytać wszystko. Jestem w 8 tyg. (7+0), co potwierdziło wczoraj pierwsze USG (jak fajnie udlyszec serduszko!:)to moja pierwsza ciąża. Zapomniałam spytać lekarki, bo wizyta była dość ekspresowa, co z kąpielami? To jedna z moich większych przyjemności, a przeczytałam, ze nie powinno się brać gorących kąpieli. Czy to znaczy żeby zupełnie sobie darować i przejść na prysznic? Czy takie niezbyt długie i niezbyt gorące bierzecie? Jeśli pytanie takie już było to sorrki. Pozdrawiam, Olga
Tak to prawda trzeba unikac goracej wody. Ja mam wanne ale kapiele bardzo rzadko woec tylko prysznic aby tylko goraca qoda nie leciala na brzuch:)
 
I ja za Was też mocno trzymam kciuki 😊😊😊
Ja za to dzisiaj byłam w laboratorium oddac krew do badań, w kolejce byłam 28 a koniec końców pobrali mi 6 probówek 😵 Strasznie mi się słabo zrobiło, bo to jeszcze człowiek na czczo i w ciąży i sytuacja też się wcale nie poprawiła jak jechalam autem 🤢 Mam do Was pytanie, bo jak tak czekałam w tej kolejce, to była kartka z informacją, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki. Czy Wy korzystacie juz z tego przywileju? 🤔
Wlasnie nie wiem jak to teraz jest.. ostatnio bylam na badaniach stalam od 8.30 do 10 na dworzu... a w kolejce byla babka w zaawansowanej ciazy tak wiec nie wiem...
 
reklama
Ciepła kąpiel ok ale nie we wrzątku [emoji4]
Ja akurat mam tylko prysznic i ubolewam nad tym [emoji85]
Cześć, jestem tu nowa, nprzeczytałam pierwsze parędziesiąt stron i ostatnie 30, ale jest tego już za dużo żeby przeczytać wszystko. Jestem w 8 tyg. (7+0), co potwierdziło wczoraj pierwsze USG (jak fajnie udlyszec serduszko!:)to moja pierwsza ciąża. Zapomniałam spytać lekarki, bo wizyta była dość ekspresowa, co z kąpielami? To jedna z moich większych przyjemności, a przeczytałam, ze nie powinno się brać gorących kąpieli. Czy to znaczy żeby zupełnie sobie darować i przejść na prysznic? Czy takie niezbyt długie i niezbyt gorące bierzecie? Jeśli pytanie takie już było to sorrki. Pozdrawiam, Olga
 
Do góry