reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja nie zapomnę jak byłam się zapisać do jakiegoś lekarza w szpitalu na nfz już nie pamiętam 6 lat temu to było. Przyszła dziewczyna w ciut starszej ciąży ode mnie wepchnęła się w kolejkę i mówi do mnie chodź kobieto co będziesz stała w tej kolejce( same stare babcie ) w końcu mamy ten przywilej należy nam się. A taka baba nafukana jak nie rykła na nas... Że ciąża to nie jest choroba a ta dziewczyna taka wkurzona odwróciła się i mowi ...starość też nie! Babcia się obraziła. Jeszcze wcześniej pow że te gówniary chamskie takie są teraz. A ja myślałam że splone...
Matko ja jestem taka pyskata, że z przyjemnością bym się spotkała z taka baba 🙈🙈
 
Ja jak mam taka sytuację ze ktoś stoi za blisko najczęściej w sklepie mam sprawdzony test. Odwracam się i grzecznie mowie "Proszę mi śmiało wskoczyć na plecy" :) Zawsze działa :)
Zapisuje sobie! Boze... jak ja sobie przypomne moje wkurwienie jak ktos sie wrecz "opiera" o mnie w kolejce czy kiedys w kosciele 😡😡 dawno w sumie tego nie bylo hahaha co do przepuszczania ciezarnych. Ja z tych co zawsze w pracy zapraszalam najpierw babeczki w ciazy do kasy. Uwielbialam te wsciekle miny innych 😂 a jezeli chodzi o mnie to jak bedzie potrzeba to bede po chamsku egzekwowala 😜 szczegolnie przed tymi starszymi... bede im wtedy wytykac godziny dla seniorow 😉😉
 
Zapisuje sobie! Boze... jak ja sobie przypomne moje wkurwienie jak ktos sie wrecz "opiera" o mnie w kolejce czy kiedys w kosciele 😡😡 dawno w sumie tego nie bylo hahaha co do przepuszczania ciezarnych. Ja z tych co zawsze w pracy zapraszalam najpierw babeczki w ciazy do kasy. Uwielbialam te wsciekle miny innych 😂 a jezeli chodzi o mnie to jak bedzie potrzeba to bede po chamsku egzekwowala 😜 szczegolnie przed tymi starszymi... bede im wtedy wytykac godziny dla seniorow 😉😉
Oczywiście :) Ja też puszczam zawsze babki w ciazy bo niby ciaza to nie choroba ale same wiemy że mało ktora moze przenosić gory w tym stanie. Ja wczoraj poszlam na strych po kilka rzeczy i mialam taka zadyszke jakbym z 5 km przebiegła :/
 
Ja nie zapomnę jak byłam się zapisać do jakiegoś lekarza w szpitalu na nfz już nie pamiętam 6 lat temu to było. Przyszła dziewczyna w ciut starszej ciąży ode mnie wepchnęła się w kolejkę i mówi do mnie chodź kobieto co będziesz stała w tej kolejce( same stare babcie ) w końcu mamy ten przywilej należy nam się. A taka baba nafukana jak nie rykła na nas... Że ciąża to nie jest choroba a ta dziewczyna taka wkurzona odwróciła się i mowi ...starość też nie! Babcia się obraziła. Jeszcze wcześniej pow że te gówniary chamskie takie są teraz. A ja myślałam że splone...
No właśnie o takie reakcje mi chodzi 😅 🙈Pewnie będą dość popularne 😁
 
reklama
Oczywiście :) Ja też puszczam zawsze babki w ciazy bo niby ciaza to nie choroba ale same wiemy że mało ktora moze przenosić gory w tym stanie. Ja wczoraj poszlam na strych po kilka rzeczy i mialam taka zadyszke jakbym z 5 km przebiegła :/
Mama Ginekolog kiedyś o tym pisała, ze kobietom w ciąży bardzo ciężko jest stać w jednym miejscu przez to ze większa ilość krwi przepływa, inne dotlenienie itd już nie pamietam dokładnie i długotrwałe stanie może negatywnie wpłynąć na kobietę i dzidziusia. Wiec to nie jest żaden wymysł tylko fakt😁 a te babska to już zapomniały chyba jak same to samo przechodziły 🤨
Jak znajdę ten post to wam tu wrzucę 😁
 
Do góry