reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
I ja za Was też mocno trzymam kciuki 😊😊😊
Ja za to dzisiaj byłam w laboratorium oddac krew do badań, w kolejce byłam 28 a koniec końców pobrali mi 6 probówek 😵 Strasznie mi się słabo zrobiło, bo to jeszcze człowiek na czczo i w ciąży i sytuacja też się wcale nie poprawiła jak jechalam autem 🤢 Mam do Was pytanie, bo jak tak czekałam w tej kolejce, to była kartka z informacją, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki. Czy Wy korzystacie juz z tego przywileju? 🤔
W pierwszej ciąży zawsze czekałam grzecznie na swoją kolej ale teraz ze względu na sytuację epidemiologiczna nie zamierzam. Będę wchodzić bez kolejki.
 
Dziewczyny coś mi usunęło posta to jeszcze raz ja już po wizycie moja fasoleczka ma się świetnie i widziałam ślicznie bijące ❤ termin mam na 24.06 po drodze do domu poryczałam się ze szczęścia
Super wieści :)

Co do kolejek i ciąży, dzis rano bylam w piekarni. Przede mną stała kobieta już naprawdę w zaawansowanej ciąży z wielkim brzuchem, przed nią jakieś 5 osób. Myślicie ze ktoś ją wpuścił? Wszyscy mierzyli ją od góry do dołu ale nikt nie wpadł na to by ustąpić jej miejsca.
Ja narazie nir mam potrzeby by korzystać z tego przywileju, czuję się dobrze ale w przyszłości nie mam zamiaru sobie żałować wpychania się w kolejki [emoji23]
No niestety tak to z tymi babami jest. Ja jak widzę kobietę w ciąży to przypuszczam, ale też czasem usłyszę... coz olac to

Co do kobiet w ciąży to kiedyś na poczcie była i była taka mega kolejka, chyba z 15 osób. I weszła babka w ciąży. Pani co pracowała na poczcie ja zobaczyła więc jak obsluzyla osobę która była przy okienku to poprosiła ja. Na co oburzyl się stary dziadek że teraz jego kolej. Babka zza okienka mówi "A pan ślepy? Nie widzi pan że kobieta w ciąży? Teraz jej kolej". Mina faceta bezcenna :D
 
Witam,
Jestem tutaj nowa, termin porodu na 17.06.2020r. Wczoraj miałam wizytę, serduszko bije. Niestety okazało się, że mam kkrwiak 16mm oraz lekarzowi nie podoba się za duży pęcherzyk ciążowy 38x28mm. Kazał się wstrzymać z robieniem 1 wyników z krwi. Kolejna wizyta w piątek 13.11... stwierdził, że jeśli ma się coś złego zadziac to do piatku powinno nastąpic. Bardzo się boję, bo 2 ciążę poroniłam 01.07.20 jeszcze przed pierwszą wizyta u ginekologa. Oczywiście od wczoraj bardzo się oszczędzam, ale również bardzo się boję. Czy ktoras z Was miała podobna sytuację i wszystko było ok? Przyjmuję luteinę dopochwową od 19.10 bo wtedy miałam 1 wizytę.
 
Wlasnie nie wiem jak to teraz jest.. ostatnio bylam na badaniach stalam od 8.30 do 10 na dworzu... a w kolejce byla babka w zaawansowanej ciazy tak wiec nie wiem...
Też jak byłam na badaniach to stałam bardzo długo na dworzu a przede mną pani w zaawansowanej ciąży. Więc nic nie mówiłam. Dopiero jak słabo mi się zrobiło to zapytalam się czy mogę szybciej wejść do środka usiąść bo już nie dam rady stać.
 
Dzięki, lekarz napisał żebym zbadala bete i progesteron i wtedy zobaczymy co dalej. Dzisiaj wyniki, mam nadzieję że będzie ok, chociaz mam wrażenie że piersi w ogóle przestały mnie boleć :(
Ja bym.smialo korzystała jeśli się źle czujesz. Karta ciąży do ręki i jazda na początek kolejki. Możesz zapytać czy ktoś korzysta z pierwszeństwa, jak nie to jazda na przód [emoji14]


Witaj :) ciepła kąpiel i nie zbyt długa na pewno nie zaszkodzi :) choć ja osobiście miłośniczka prysznica na codzień


Super że jest taka koordynatorka, bo właśnie wtedy nawet stare baby siedzą po cichu j nie mają nic do gadania


Będzie dobrze :) daj znać po ;)


Ja tak.mialam w domu rodzinnym. Zawsze była wanna i parawan żeby brać prysznic. Łazienki w blokach malutkie więc trzeba było sobie radzić. Teraz mam ogromną łazienkę wiec mam i wannę i prysznic :D i doceniam to przy dziecku bardzo


Spokojnie, brązowe to stara krew. Odpoczywaj sobie, poczekaj co Ci lekarz napiszę ale na pewno będzie okej


W labie nie ma godzin dla seniorów na szczęście ;p


Czasem się da tak wcześnie złapać ale bardzo rzadko ;)

Ale wy tu skrobiecie, no nie ma szans tego ogarnąć :D
 
Dziewczyny coś mi usunęło posta to jeszcze raz ja już po wizycie moja fasoleczka ma się świetnie i widziałam ślicznie bijące ❤ termin mam na 24.06 po drodze do domu poryczałam się ze szczęścia

Super, masz termin taki jak ja! 🙂 Gratuluję serduszka, ja też widziałam serduszko mojego maluszka, ale w piątek, miałam mieć wizytę jutro, ale na szczęście udało się przełożyć, ciężko było w cierpliwości czekać 😉

Mój sie cieszył ze bedzie juz maluszek na pierwszy Dzien Ojca a ja tak licze ze moze urodze na Dzien Mamy :)

No ja do Dnia Matki mam daleko, wolałabym, żeby maleństwo nie śpieszyło się aż tak 😄
 
Super, masz termin taki jak ja! 🙂 Gratuluję serduszka, ja też widziałam serduszko mojego maluszka, ale w piątek, miałam mieć wizytę jutro, ale na szczęście udało się przełożyć, ciężko było w cierpliwości czekać 😉



No ja do Dnia Matki mam daleko, wolałabym, żeby maleństwo nie śpieszyło się aż tak 😄
Ja mam zaraz na początek czerwca to u mnie jest możliwość 🙈
 
Też jak byłam na badaniach to stałam bardzo długo na dworzu a przede mną pani w zaawansowanej ciąży. Więc nic nie mówiłam. Dopiero jak słabo mi się zrobiło to zapytalam się czy mogę szybciej wejść do środka usiąść bo już nie dam rady stać.
Jak widzę kobietę w zaawansowanej ciąży, to przepuszczam ja zawsze w kolejce. Ale dziwi mnie, że taka woli stać i sapać, męczyć się zamiast poprosić o przepuszczenie. Ja nie będę dopraszać się za nią, a dla mnie to jest brak odpowiedzialności. Może się coś stać dziecku i jej, to ona powinna poprosić o przepuszczenie i nie zgrywać bohaterki.
 
reklama
Do góry