reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny co mozna na mega katar? Zarazilam sie od corki mam tak zawalony nos.. glowa mnie boli.. a juz nie pamietak.m chyba tylko zwykle psikacze z soli albo hipertoniczne?:(
 
Jakiś czas temu pisałam o podwyższonym tsh ( 4.5), dziś miałam telewizyte z endokrynologiem. Dostałam na razie euthyroxu 88, skierowanie na szybkie sprawdzenie ft4. Kolejna konsultacja w następny wtorek z wynikiem ft4. Kolejne badania TSH+ ft4 za 3 tygodnie, a potem już co miesiąc do końca ciazy:(
Nie przejmuj się. [emoji6] Też tak miałam. Koniecznie bierz leki rano na czczo, na min. 30 minut przed posiłkiem i wszystko będzie dobrze [emoji4]
 
Krwiak bardzo często się zdarzają. Pęcherzyk duży, ale był w nim zarodek? Bo to jest ważne A nie widzę czy był.


Badanie bety na rym etapie jet bez.syensu. ta wartość i tak ci nic nie powie. Po pierwsze za duży postęp czasu od ostatniej, po drugie na takich wartościach ona już rósnie wolniej. Proesteronu nie trzeba badać na czczo. Ale wynik 15 to bardzo nisko. Dla uspokojenia powiem że też miałam taki w ciąży z córka i już załamana na usg jechałam, ale serduszko bilo :) dostałam dużo luteine i zastrzyki z progesteronu, wszystko było okej. Przy becie 11tys już powinien być zarodek widoczny :) powodzenia jutro


O.mamo.... A mam taką samą listę....
Aż strach się bać


Vr2 to już poważne i heparyna na pewno musi być wtedy. Także naciskaj na lekarza ;)


Ale 16 dni to nie tak dużo ;)



Odpisałam wcześniej ;)
Może 16 dni to nie tak dużo, ale syna urodziłam 1 dzień przed terminem, więc teraz obstawiam podobnie :)
 
No wlasnie.. moj gin jest tez endokrynologiem i on mi mowi tak no to zapisze Pani euthyrox 25 ale trzeba zrobic na nastepna wizyte badania i mi zazmaczyl ze tsh ft4 antyTPO i amtyTG czy jakos tak.. ech no nic sama sobie nie zwieksze.. wizyte mam 17 listopada
Pewnie trzeba się stosować do zaleceń lekarza oni chyba wiedzą co robią. Może chce stopniowo zwiększyć jakby tą dawka nie skutkowała. Ja mam badania zrobić dwa dni przed wizytą A wizyta 24.11
 
Dziewczyny co mozna na mega katar? Zarazilam sie od corki mam tak zawalony nos.. glowa mnie boli.. a juz nie pamietak.m chyba tylko zwykle psikacze z soli albo hipertoniczne?:(
Inhalacje sobie zrób. Masc majerankowa pod nosa. Mnie bardzo pomaga też grzanie stop w gorącej wodzie. [emoji6]
 
reklama
Ja co prawda mialam 3,08 i dostalam euthurox 25 i zastanawiam sie czy to nie za mala dawka..no ale w przyszlym tygodniu zrobie badania i zobaczymy aczkolqiek leki biore dopiero od 28 pazdziernika wiec nie wiem czy bedzie jakas zmiana na plus:/
Ja jak robiłam w połowie września TSH to miałam 3,06. Ginekolog powiedział, że muszę udać się do endokrynologa bo wynik za wyzkoki jak na starania. Na początek dostałam od endo Letrox 75 i brałam połowę tabletki. Jak już wiedziałam, że jestem w ciąży zrobiłam ponownie TSH i po 17 dniach o połowę się obniżyło. Obecnie biorę Letrox 50.
 
Do góry