reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
Tez pracuje w banku i od prawie 2 tyg jestem na zwolnieniu. Nie dość, ze mam „na koncie” poronienia, to ze względu na covid się mega bałam i moja szefowa sama kazała mi uciekać żeby się nie narażać
 
reklama
Ja też dzis 9+5.
Ja jestem kosmetologiem, chcę pracować jak najdłużej [emoji16]
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
 
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
Jak tylko miałam potwierdzona ciażę przez ginekologa to poszłam na L4. To był 6 tydzien według OM. Tak jak u Ciebie - praca z klientem i obawa o Covid. Nawet mój kierownik stwierdził, że w tych paskudnych czasach to szkoda ryzykować.
 
Inhalacje z soli fizjologicznej jeśli masz nebulizator. W sypialni na noc fajny jest gałganek aliny, takie zawiniątko z ząbków czosnku (jak zrobić tłumaczy Pan tabletka). Mąż miał katar 3 dni, a synek wczoraj dostał katar a dziś już jest super, także polecam, działa [emoji6] Wypróbowane nie raz, nie dwa [emoji108]
Galganek i inhalacje stosuje u dzieciakow ale akurat u nas ten galganek nie dziala tzn nie polepsza nic ale i tak co noc daje nowy bo zaszkodzic nie zaszkodzi.. jutro zrobie sobie inhalacje..
 
Chyba zwariuje... jak zaczęło mnie mdlic 🤢 dziś nic nie zrobiłam kompletnie. Masakra jest. Jak poczuje odświeżacz powietrza z łazienki to cała treść żołądka mam w przełyku 🤢🤢🤢 a tak się cieszyłam że mnie nie mdli. Jakieś ziola mam pić? Coś pomoże?
Mnie też dziś wyjątkowo wzielo 🤢
Do tego mam totalny spadek energetyczny i tylko bym spała 😴
 
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
Ja jestem na zwolnieniu praktycznie od samego początku, praca na markecie, nie dość że z klientami to jeszcze dźwiganie 😊
 
reklama
20201103_193343.jpg

Jest i moje bobo, ma całe 2 cm, serduszko ładnie bije ale jeszcze mi nie puścił, widziałam jak pulsuje na usg, wszystko jest w porządku. Jest to 8+3 tc ❤
 
Do góry