reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mam to samo. Nie wymiotuje, ale od około 9 rano, gdy tylko wstanę, do późnych godzin wieczornych 22-23 mam mdłości. Irytujące. Ale lepsze to niż jak w poprzedniej wiszenie nad sedesem :)
Ja rano przy śniadaniu ok. 7-8.00 czuje sie najlepiej , potem jest coraz gorzej a wieczory to jest masakra 🙈🙈🙈 jestem na granicy wymiotów ale nie mogę wymiotować, po prostu nie jestem w stanie funkcjonować 🙈
 
Okres powinnam dostać 2 dni temu, a zamiast tego jest tylko ból brzucha i nie wiem czy to bardziej dlatego, że sobie wmawiam czy faktycznie coś jest
Ja nie widzę tam drugiej kreski. A jak jesteś już 2 dni po terminie miesiączki to już powinno być widać, chyba, że owu Ci się mocno opóźniła.
 
Okres powinnam dostać 2 dni temu, a zamiast tego jest tylko ból brzucha i nie wiem czy to bardziej dlatego, że sobie wmawiam czy faktycznie coś jest
A test miałaś z czułoscia 10 czy 25 , bo jeśli 10 to 2 dni po okresie było by już widać kreskę dość mocną, ale przy 25 mogła by być slabsza. Zaczekaj jeszcze 2 dni i zrób betę z krwi jeśli nie dostaniesz @
 
U mnie teraz na tapecie kanapki z twarogiem i ogorkiem plus szynka. Nic wiecej nie wciagne[emoji85]
Moje śniadanie od tygodnia to chrupkie pieczywo z masłem i cieniutką warstwą dżemu i tylko dlatego żeby nie jeść tabletki na pusty żołądek. Za to od kilku dni wieczorami mam wilczy apetyt i dziwne zachcianki :p
 
Hahaha ja to nazywam ciążowy orzeszek zamiast mózgu. Ile ja już miałam takich sytuacji gdzie zachowałam się irracjonalnie albo palnęłam głupotę 😁😂
Tym razem nie mogę zrzucić na ciążę. Takim debilem jestem od początku tamtej ciąży, byłam po ciąży cały rok i znowu jestem tym samym debilem. Tzn. nadal :p
Mało tego, mąż też na to nie wpadł i mówię mu, czy wiesz, jakimi debilami jesteśmy? Mogę iść do innego labo...
A mąż na to: owmorde, naprawdę jesteśmy debilami!
 
Myślę że od marynowanych śledzi nic Ci nie będzie. Ja ostatnio nawet sushi jadłam. Uznałam że raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Później po urodzeniu dziecka przez dobre pół roku nie będzie można jadać takich rzeczy.

Ojej, chyba bym się pochlastała, gdyby mi ktoś kazał dietę trzymać przy kp, miałam taki wilczy apetyt, że mąż tylko z jedzeniem do mnie podchodził 😂

A ja właśnie zapomniałam zapytać, czy któraś też ma termin na 16.06? 😊

Też miałyscie tak że mogłyście wybrać sobie zdjęcie, które chcecie wydrukować? Mi pokazali 22 zdjęcia i mogłam wybrać jedno albo dopłacić 10£ i dostać link do pobrania tej reszty. Nie spotkałam się wcześniej z czymś takim, ale fajna opcja😊
Nie, wydrukował mi wszystkie zdjęcia, które zrobił, ale było ich może z 7. Wśród nich zdjęcia jajników również, a dziecko było jeszcze kropką, więc chyba nawet nic do wybierania bym nie miała, ale opcja fajna :)

Albo mi się wydaje, albo wczoraj większość z nas miała gorszy dzień i większe mdłości niż dzisiaj 😅 Ja dzisiaj (o dziwo!) zwymiotowałam tylko 2 razy, więc sukces ogromny 💪 Wczoraj za to był hardcore, porcelana to było moje drugie imię 😂 Mdli mnie nadal, nic mi nie smakuje i wszystko mnie obrzydza 🤮 Wymyśliłam sobie teraz, że zjadłabym frytki takie domowe, ale mojemu nie chce się bawić z frytownicą i mówi, że jutro mi zrobi... Jak żyć 😭 No cóż, mam nadzieję, że do jutra mi się nie odmieni zachcianka 🙈
Co do ubrań ciążowych, to ja takowych nie mam, i trochę boję się kupować, bo po stracie cały czas jest we mnie taki mega strach, że coś się może wydarzyć 😑 Wiem, że to błędne myślenie, ale ogólnie ja mam bardzo nerwowy charakter, i ciężko mi to pokonać, chociaż walczę dzielnie 🥴

Jeju, też tak mam, że nachodzi mnie na coś ochota, a na drugi dzień nie mogę nawet pomyśleć o tym. Np. nagotowałam gar wielki leczo, zjadłam ze smakiem, a teraz nawet nie mogę na garnek spojrzeć, bo mnie mdli i mężowi każę jeść na śniadanie, obiad i kolację :p

Te leginsy są dopasowane do ciała czy trochę luźniejsze..?.. Chodzi mi żeby takie sztywne nie były ..😂 i nie piły tu i tam.

Mi leginsy z Lidla nie do końca pasowały, miały jakoś dziwnie biegnące szwy...Ale miałam chyba 3 różne pary i tylko jedne (takie grubsze) były właśnie takie. Jeansy są bardzo elastyczne, takie bardziej dżeginsy :)
I ja też nie narzekam na jakość, nosiłam je prawie codziennie i nic z nimi się nie stało.
 
reklama
Do góry