reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witam się i ja. Termin mam na 27.06., dziś 6+4. Zaliczyłam już szpital z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, ale okazało się, że jest ok. W domu mam 9 latke, która szaleje z radości na wieść o rodzeństwie.🤗 O ciążę staraliśmy się 3 lata, więc jestem pełna obaw. Proszę o dołączenie do grupy.
 
reklama
Witam się i ja. Termin mam na 27.06., dziś 6+4. Zaliczyłam już szpital z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, ale okazało się, że jest ok. W domu mam 9 latke, która szaleje z radości na wieść o rodzeństwie.🤗 O ciążę staraliśmy się 3 lata, więc jestem pełna obaw. Proszę o dołączenie do grupy.
Witamy :)
 
Ja mam 5 latka, który już od roku mówi o siostrze :) Jeszcze nic mu nie mówiliśmy, bo uważam że jest za wcześnie. Trochę plamiłam dlatego jak już będziemy mieć pewność, że wszystko ok to mu powiemy. Termin mam wstępnie na 20.06 syn z maja 😊 Napewno będzie skakał z radości i głaskał i całował brzuch 😃🤗
 
Ja mam 5 latka, który już od roku mówi o siostrze :) Jeszcze nic mu nie mówiliśmy, bo uważam że jest za wcześnie. Trochę plamiłam dlatego jak już będziemy mieć pewność, że wszystko ok to mu powiemy. Termin mam wstępnie na 20.06 syn z maja [emoji4] Napewno będzie skakał z radości i głaskał i całował brzuch [emoji2][emoji847]
Też mam syna z maja [emoji16] teraz liczę na córkę z czerwca [emoji23] mój chce brata...
 
Jezu dziewczyny...
Jak na początku pochlanialam wszystko co mogłam tak teraz schudlam 1 kg bo mdłości całe dnie i jak obiad robie to nawet nie mogę spróbować... Nie pamietam jak ziemniaki smakują[emoji85]
Zero wymiotow tylko same mdłości... Masakra
Od 7 rano do 21...

Ja nie pracuje odkąd urodziłam córkę. Więc dostanę kosiniakowe 1000 zl co miesiąc przez rok.

Za 8 dni wizyta w końcu [emoji7][emoji7][emoji7]
Jak ja Cie rozumiem w poprzednich ciazach tak miałam nawet wybudzalo mnie to w nocy teraz modlę się by mnie to oszczędziło wczoraj miałam gorszy dzień i też w nocy spać nie mogłam mdłości są okropne rano myślałam że nie zdążę do kibelka u mnie kończy się na odruchach wymiotnych i dławieniu 😐
 
reklama
Do góry