reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Moje chcą siostrę ale my chcemy syna. Wszystkie objawy są inne niż w poprzednich ciążach także nadzieja jest na wymarzonego chłopca 😁
Mój mąż stwierdził że jak będzie dziewczyna to będzie reklamował 😂 czubek. Najważniejsze żeby zdrowe było a jaka płeć to już mniej ważne.
Hahaha aha to zle to zrozumiałam bo napisałaś że „mój chce brata” 😄
 
reklama
Ja tez prosilam o dolaczenie ale widze ze nie przeszlam selekcji stad sie pozniej nie odzywalam na publicznym.. a zapewne nie ja jedna mam termin na początek lipca, która jest w czerwcówkach.
 
Od dwóch dni boli mnie prawa pachwina. Na pewno jej nie naciągnęłam. Wiem, że pachwiny mogą boleć w ciąży, ale wydawało mi się, że dopiero w późniejszym okresie. A jak u Was, też macie bóle pachwin? Kiedy się zaczęły?
 
reklama
Do góry