reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mam nadzieję że się w końcu doczekam bo kilka razy się o to upominałam a teraz nie działa [emoji52]
A tu taka cisza...
Nie wiem jakim cudem się to stało że Cię nie ma na prywatnym, ale już Cię dodamy ;) o Ciebie @Domi_Polka napisze osobno, ekspresem, do admina ;)

Czy któraś z Was jeszcze pracuje czy wszystkie już na zwolnieniach? Maz mi mówi że Juz powinnam już sobie dać spokoj, a ja chętnie bym jeszcze popracowała zwłaszcza że pracuje zdalnie
Jeśli pracujesz zdalnie i chcesz.pracowac, to ja bym pracowała :) co innego jakbyś miała mieć kontakty z ludźmi, to w dzisiejszych czasach nie wiadomo jak by było. Ale wiesz, sama ciąża, jeśli się dobrze czujesz, to nie powód żeby od razu biegać na l4 ;)
 
Nie wiem jakim cudem się to stało że Cię nie ma na prywatnym, ale już Cię dodamy ;) o Ciebie @Domi_Polka napisze osobno, ekspresem, do admina ;)


Jeśli pracujesz zdalnie i chcesz.pracowac, to ja bym pracowała :) co innego jakbyś miała mieć kontakty z ludźmi, to w dzisiejszych czasach nie wiadomo jak by było. Ale wiesz, sama ciąża, jeśli się dobrze czujesz, to nie powód żeby od razu biegać na l4 ;)
Ja pracuję w żłobku dlatego idę od przyszłego tygodnia na L4. Dużo zachorowań ostatnio i co chwilę jeszcze inne wirusy i bakterie. Wolę się nie narażać
 
Ja jestem od dwóch tygodni na zwolnieniu ale to że względu na to że się rozchorowałam tzn gorączka katar i strasznie słabo się czułam.,goraczka jeden dzień a potem to złe samopoczucie więc trochę też się wystraszylam aby wszystko było ok. Obecnie jestem w 9tc. I zobaczymy w przyszłym tygodniu co powie lekarz bo wreszcie idę na konkretną kontrolę. Dotychczas zrobiłam tylko krew, mocz, surowiece, usg.
 
Ja jestem od dwóch tygodni na zwolnieniu ale to że względu na to że się rozchorowałam tzn gorączka katar i strasznie słabo się czułam.,goraczka jeden dzień a potem to złe samopoczucie więc trochę też się wystraszylam aby wszystko było ok. Obecnie jestem w 9tc. I zobaczymy w przyszłym tygodniu co powie lekarz bo wreszcie idę na konkretną kontrolę. Dotychczas zrobiłam tylko krew, mocz, surowiece, usg.
Pozatym nie twierdzę że jeśli chcesz s iść na L4 to jest coś w tym złego, trzeba dbać o siebie i dzidzie i teraz masz czas właśnie na to... Tak więc skorzystaj z tego i odpoczywaj. A pozatym dziś jest tak zwariowane wszystko przez tą pandemia ze jeśli masz taką możliwość to się wg nie zastanawiaj a dmuchaj na zimne. Ale i tak każdy postąpi jak uważa.
 
reklama
No właśnie ja pamiętam że pisałaś żeby Cię dopisać :)
Mogę mieć pytanie? Dobrze pamiętam że jesteś kosmetologiem?
Tak, pytaj śmiało postaram się pomóc.
Czy któraś z Was jeszcze pracuje czy wszystkie już na zwolnieniach? Maz mi mówi że Juz powinnam już sobie dać spokoj, a ja chętnie bym jeszcze popracowała zwłaszcza że pracuje zdalnie
Ja chce pracować tyle ile będę mogła, robię dodatkowo studia pielęgniarskie ale ze względu na epidemie i obowiązkowe praktyki w szpitalu ubiegam się i urlop dziekański.
Nie wiem jakim cudem się to stało że Cię nie ma na prywatnym, ale już Cię dodamy ;) o Ciebie @Domi_Polka napisze osobno, ekspresem, do admina ;)


Jeśli pracujesz zdalnie i chcesz.pracowac, to ja bym pracowała :) co innego jakbyś miała mieć kontakty z ludźmi, to w dzisiejszych czasach nie wiadomo jak by było. Ale wiesz, sama ciąża, jeśli się dobrze czujesz, to nie powód żeby od razu biegać na l4 ;)
[emoji3590] Jestem z domi_polka w kontakcie na priv, i czekam na dobre wieści [emoji23]
 
Do góry