reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej, dziś po wizycie, wiem że serduszko bije. ❤️ Z OM termin ja 25. 06 z usg na 1 lipca 😅 Jestem po jednym poronieniu, oraz mam dwoje już całkiem sporych dzieci. Ta ciaza od początku nie przebiega ksiazkowo. W czwartek miałam krwawienie, w sobotę poleciały skrzepy. Na usg nie widać skąd skrzepy i krwawienie 🤷‍♀️ miałam opisać cyrki jakie mnie spotkały po potwierdzeniu u mnie koronawirusa. Ale w sumie chyba mam dość. Może kiedyś. Na staraczkach pisałam na bieżąco 😁 Witam się kolejny raz i mam nadzieję że u mnie już bez przeboi będzie.
IMG_20201110_143432.jpg
 
reklama
ja tez raczej planuje cesarkę Kasiu, wiec tez pewnie wcześniej będzie. Dwa razy już rodziłam naturalnie bez znieczulenia i wystarczy ;) nie było zle, nawet lekkie porody w sumie miałam ale teraz jestem po 40tce muszę myśleć trochę inaczej, oszczędzać się - stad ten pomysł cesarki. Póki co oby się ciąża utrzymała 🙏
Ja po histeroskopii naprawdę podziwiam dziewczyny które chcą cc. Na histeroskopii okazało się że jajowody drożne, usunęli niewielkie ogniska endometriozy. Przez 2 tygodnie chodziłam zgięta w pół, brzuch rwał przy szybszym ruchu, snułam się a nie chodziłam.
Jak sobie pomyślę że przy cc przecinane są powłoki brzuszne, to jest jak operacja. I myślę że rekonwalescencja trwa dłużej. Mimo wieku. Ja mam prawie 37 lat i wolałabym naturalny.
Oczywiście zrobisz jak zechcesz, Twój wybór i każdej z nas.
 
Ja po histeroskopii naprawdę podziwiam dziewczyny które chcą cc. Na histeroskopii okazało się że jajowody drożne, usunęli niewielkie ogniska endometriozy. Przez 2 tygodnie chodziłam zgięta w pół, brzuch rwał przy szybszym ruchu, snułam się a nie chodziłam.
Jak sobie pomyślę że przy cc przecinane są powłoki brzuszne, to jest jak operacja. I myślę że rekonwalescencja trwa dłużej. Mimo wieku. Ja mam prawie 37 lat i wolałabym naturalny.
Oczywiście zrobisz jak zechcesz, Twój wybór i każdej z nas.
Miałam dwa razy cc neie z wyboru. Nic przyjemnego ale da się przeżyć. Ja szybko doszłam do siebie. Czeka mnie 3 i ostatnia cc. Chciałabym normalnie, ale nie mam szans 🤷‍♀️
 
Ja tez miałam cc chociaż bardzo jej nie chciałam... dochodziłam długo do siebie. Przez pół roku mnie bolało i ciagle czułam jakbym jakaś igle miała w sobie... nie wiem jak będzie teraz. Zobaczymy. Pewnie spróbuje urodzić naturalnie .

Gratuluje wam pozytywnych wizyt i witam nowe dziewczyny 😊😊😊
 
Ja tez miałam cc chociaż bardzo jej nie chciałam... dochodziłam długo do siebie. Przez pół roku mnie bolało i ciagle czułam jakbym jakaś igle miała w sobie... nie wiem jak będzie teraz. Zobaczymy. Pewnie spróbuje urodzić naturalnie .

Gratuluje wam pozytywnych wizyt i witam nowe dziewczyny 😊😊😊
Chciałam drugi poród naturalny, niestety lekarz się nie zgodził. 3 bym też chciała spróbować, zwłaszcza że minęło 9 lat od poprzedniego za rok będzie 10, ale wiem że lekarz się nie zgodzi 😂
 
Ja tez po 3 poronieniach jestem i chyba nigdy się nie poddam. Pragnienie bycia mama jest silniejsze od strachu. No i po tym co przeszłam uświadomiłam sobie jak silna kobieta jestem. A teraz czuje, ze będzie dobrze, za bardzo już mnie życie przetyralo jeśli chodzi o poronienia.
Ja mam za sobą 3 IVF i potwierdzam wizja poddania się jest jeszcze gorsza niż ta cała dzisiejsza niepewność. Cóż zrobić, kobity to wbrew pozorom bardzo silne osoby. 🤷‍♀️ O ironio, pomyślał by kto ze kiedyś będę wzdychać do objawów, mdłości i wymiotów ;-)
 
reklama
Byłam dziś na wizycie u gin. Z dzieckiem wszystko ok rośnie odpowiednio jednak mam problem ze skracajacą się szyjką. Dostalam do dhupastonu jeszcze luteine i mam dużo leżeć. Miała któraś z Was coś takiego i czy wszystko było później dobrze? Boję się strasznie😔,bo nie mialam tak w pierwszej ciąży i super się czułam wtedy.
 
Do góry