reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mam pytanie czy przy luteine mogą ciągle być upławy? Biorę też jeszcze 2x dziennie dhupaston bo mam tą skracającą szyjkę. I niestety cały czas dziwne bóle brzucha i ciągłe wzdęcia.
 
reklama
Mam pytanie do czerwcowych mam. Może któraś coś poradzi. Na badaniach krwi TSH wyszło mi 3.040. Nie byłam jeszcze u gina z tym ale zastanawiam się czy to już jest dużo za dużo czy może jeszcze nie. Może ktoś miał taki problem lub się coś na ten temat.
Ja mialam tsh 3.08 i dostałam euthyrox 25 i po 2tyg brania tsh spadlo do ok 1. Ale nadal biore tą samą dawke
 
Mam pytanie czy przy luteine mogą ciągle być upławy? Biorę też jeszcze 2x dziennie dhupaston bo mam tą skracającą szyjkę. I niestety cały czas dziwne bóle brzucha i ciągłe wzdęcia.
Mogą być, ja jak brałam to w pewnym momencie myślałam, że wody mi odchodzą i prędko do lekarza. Przy luteinie oczywiście dopochwowo miałam ogrom wydzieliny. Musiałam wkładki nosić bo inaczej że trzy czy cztery razy dziennie bieliznę zmieniałam.
Ale jak upławy mają nieprzyjemny zapach czy dziwny kolor to raczej infekcja.
 
Mogą być, ja jak brałam to w pewnym momencie myślałam, że wody mi odchodzą i prędko do lekarza. Przy luteinie oczywiście dopochwowo miałam ogrom wydzieliny. Musiałam wkładki nosić bo inaczej że trzy czy cztery razy dziennie bieliznę zmieniałam.
Ale jak upławy mają nieprzyjemny zapach czy dziwny kolor to raczej infekcja.
Kolor raczej jest normalny i zapach też więc myślę, że to po luteine 🙂 dziękuję za odpowiedź 😊
 
Kochana ja miałam podobne tsh, dostałam od endokrynologa euthyrox 25 i 50, kazał brać na zmianę, natomiast nie robiłam jeszcze badań na ponowny poziom tsh wiec nie wiem czy już mi się unormowało
Ja też miałam wynik 3 tygodnie temu TSH 3.01 Lekarz to olał. Męczyło mnie to jednak i dziś poszłam sobie ponownie zbadać, żeby sprawdzić jaki poziom i czy przypadkiem nie urósł i zamierzałam sama pójść do Endo. Zrobiłam dziś to badanie i wynik TSH 1,6 No i sama nie wiem, czy jakiś wtedy wynik zakłamany wyszedł, czy też to był chwilowy wzrost i teraz samo wróciło do normy. Wcześniej nie miałam nigdy problemów z tarczycą.
 
reklama
Ja miałam w sumie podobnie, bo tez powtórzyłam badanie tsh i tez mi zmalało do 2,16, ale mimo wszystko endokrynolog kazał brać te dawki i co miesiąc robić badania na tsh

Ja też miałam wynik 3 tygodnie temu TSH 3.01 Lekarz to olał. Męczyło mnie to jednak i dziś poszłam sobie ponownie zbadać, żeby sprawdzić jaki poziom i czy przypadkiem nie urósł i zamierzałam sama pójść do Endo. Zrobiłam dziś to badanie i wynik TSH 1,6 No i sama nie wiem, czy jakiś wtedy wynik zakłamany wyszedł, czy też to był chwilowy wzrost i teraz samo wróciło do normy. Wcześniej nie miałam nigdy problemów z tarczycą.
 
Do góry