reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mi endokrynolog powiedziała, że Tsh skacze w ciazy i tez kazała utrzymać eurythox. Co miesiac badania kontrolne tsh i ft4 bo mam obnizone. Raz w trymestrze usg tarczycy. Wczoraj miałam robione i bylo ok. Lekarka powiedziała że to prawdopodobnie typowa ciążowa niedoczynność.
 
reklama
Mam pytanie do czerwcowych mam. Może któraś coś poradzi. Na badaniach krwi TSH wyszło mi 3.040. Nie byłam jeszcze u gina z tym ale zastanawiam się czy to już jest dużo za dużo czy może jeszcze nie. Może ktoś miał taki problem lub się coś na ten temat.
Za dużo, dostaniesz Eutyrox lub TSH, które będą miały za zadanie unormować poziom TSH :)
 
Mam pytanie do czerwcowych mam. Może któraś coś poradzi. Na badaniach krwi TSH wyszło mi 3.040. Nie byłam jeszcze u gina z tym ale zastanawiam się czy to już jest dużo za dużo czy może jeszcze nie. Może ktoś miał taki problem lub się coś na ten temat.
Miałam też takie, 3.078 dokładnie. Dostałam letrox 50 i mam zbadać za miesiąc tsh. Nigdy nie miałam problemu z tarczyca....

Mam pytanie czy przy luteine mogą ciągle być upławy? Biorę też jeszcze 2x dziennie dhupaston bo mam tą skracającą szyjkę. I niestety cały czas dziwne bóle brzucha i ciągłe wzdęcia.
Może tak być.
 
Dziewczyny ja wczoraj dwa razy zaplamiłam.. Trochę dużo chodziłam to zakupy zrobiłam.. Martwię się o chyba pojadę na sor po południu.. Chciałam wczoraj jechać ale u nas w mieście test z nosa robią a ja nie chce testu tylko zrobić usg czy wszystko ok jest.. Czy nie zrobił się krwiak bądź za dużo acardu biorę..? Boję się... W pon byłam u gina i było wszysyko ok
 
reklama
Do góry