reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mam pytanie czy jest tu jakaś mama co bierze dufaston doustnie? Czy was też tak boli żołądek? Czy może to tylko objaw ciążowy. Sluchajcie codziennie boli mnie żołądek dzień w dzień jakby coś mi lezalo na żołądku. Pije rumianek i nic. Pierwszy raz w ciąży boli mnie żołądek a byłam już w dwóch ciazach
Ja biorę 2 tabletki na wieczór i nie boli mnie żołądek. Na początku ciąży czułam taką ciężkość w żołądku ale nie wiązałam tego z lekami a Duphaston biorę od potwierdzonej owu.
 
Mam pytanie czy jest tu jakaś mama co bierze dufaston doustnie? Czy was też tak boli żołądek? Czy może to tylko objaw ciążowy. Sluchajcie codziennie boli mnie żołądek dzień w dzień jakby coś mi lezalo na żołądku. Pije rumianek i nic. Pierwszy raz w ciąży boli mnie żołądek a byłam już w dwóch ciazach
A dopiero zaczynasz? Mnie żołądek bolał przez kilka dni na początku. Później przeszło i do dzisiaj nie boli. Uczucie kamienia w żołądku mam za to po żelazie.
 
Czy któraś z Was dostała od lekarza zalecenie po wynikach morfologi zeby jeść więcej mięsa? Niskie żelazo, jak sobie z tym radzicie? Ja przez to ze ciagle jest mi niedobrze nie umiem nawet patrzeć na mięso :oops: W ogóle mam problem zeby jeść dość regularnie i odpowiednie ilości.
 
Czy któraś z Was dostała od lekarza zalecenie po wynikach morfologi zeby jeść więcej mięsa? Niskie żelazo, jak sobie z tym radzicie? Ja przez to ze ciagle jest mi niedobrze nie umiem nawet patrzeć na mięso :oops: W ogóle mam problem zeby jeść dość regularnie i odpowiednie ilości.
Ja tak miałam, ale przed ciąża. Miałam straszna morfologię i mega niedobór żelaza. Internista powiedział tylko, ze mięso tu pomoże, a ja wówczas miałam obrzydzenie do niego i przechodziłam wręcz na wegetarianizm. Udało mi się podnieść poziom jedzeniem szpinaku i piciem zakwasu z buraków
 
Hehe. Teściowa właśnie zaproponowała że zrobi mi taki zakwas :) Do mięsa robiłam już pare podejść ale wszystko staje mi w gardle, nawet rybę próbowałam wcisnąć ale było jeszcze gorzej o_O
 
reklama
Hehe. Teściowa właśnie zaproponowała że zrobi mi taki zakwas :) Do mięsa robiłam już pare podejść ale wszystko staje mi w gardle, nawet rybę próbowałam wcisnąć ale było jeszcze gorzej o_O
To niech Ci teściowa ten zakwas zrobi. Żelazo z mięsa jest lepiej przyswajalne ale jak nie możesz jeść to nie ma co się zmuszać. Jeszcze żółtka jaja mają dużo żelaza, kakao, szpinak, brokuł. A pozatym to żadna tragedia supkementowac żelazo w tabletkach więc powiedz lekarzowi co proponuje bo mięsa nie jesteś w stanie zjeść.
 
Do góry