reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

No to ja później :) 10 tydzień, u mnie to bardziej wygląda jakbym lekko przytyła ale z wysokim stanem spodni nic nie widać bo w tym miejscu jest zamek od spodni 🙈na szczęście nie mam szału na jedzenie, fakt muszę jesc regularnie bo jak lekko zgłodnieje to mnie mdli ale na szczęście nagłych wizyt w lazience nie miałam ! My stwierdziliśmy że nasłuchaliśmy się tyle historii że bezpieczniej się wstrzymać, tym bardziej że mama partnera już miała wylew więc biedak Bóg coś by się stało to ona bardzo emocjonalnie przeżywa
Wg mnie masz rację. Lepiej poczekać. Ja sie pochwaliłam znajomym w 10 tc. W 13 moja ciaza obumarła. Żałuję do dziś, ze powiedziałam tak wczesnie. Nie moglam zniesc tego litosnego wzroku, a najgorsze byly pytania w stylu: "Jak sie czujesz? Wygladasz pieknie!", jeszcze zanim zdążyłam wyjaśnić, ze juz nie jestem w ciazy to plakalam jak bobr. O mojej aktualnej ciazy wiedza rodzice i maz. Mam zamiar oglosic nowine po prenatalnych.
 
reklama
Wg mnie masz rację. Lepiej poczekać. Ja sie pochwaliłam znajomym w 10 tc. W 13 moja ciaza obumarła. Żałuję do dziś, ze powiedziałam tak wczesnie. Nie moglam zniesc tego litosnego wzroku, a najgorsze byly pytania w stylu: "Jak sie czujesz? Wygladasz pieknie!", jeszcze zanim zdążyłam wyjaśnić, ze juz nie jestem w ciazy to plakalam jak bobr. O mojej aktualnej ciazy wiedza rodzice i maz. Mam zamiar oglosic nowine po prenatalnych.
Ja dwa razy poronilam i tez wiedzieli wszyscy od początku. Każdy ma inna psychikę, inny charakter. Ja wolalam zeby wiedzieli niż sluchać kiedy dziecko, jak fajnie gdybyście juz mieli. Przynajmniej mialam spokoj ale wiadomo kazdy jest inny ;)
 
Ja dwa razy poronilam i tez wiedzieli wszyscy od początku. Każdy ma inna psychikę, inny charakter. Ja wolalam zeby wiedzieli niż sluchać kiedy dziecko, jak fajnie gdybyście juz mieli. Przynajmniej mialam spokoj ale wiadomo kazdy jest inny ;)
Ja wiem, ze ja sobie poradzę w razie co, ale bardziej martwię się o rodziców więc na razie siedzę cicho :) współczuję sytuacji. Co do pytań "kiedy" przy znajomych wiem już, że to jest pytanie, którego się nie zadaje. Znajomi chodzą do lekarza ponieważ nie udaje im się. Ciągle pytania przyprawiają ich już o płacz, bo bardzo chcą od kilku lat jednak bezskutecznie. Najgorsze są stwierdzenia od ludzi ze może czas już na dziecko, bo tyle lat po ślubie i tylko starsi się robią.. dlatego też koleżanka odeszła z pracy z handlu bo miała tego dość.
 
Ja wiem, ze ja sobie poradzę w razie co, ale bardziej martwię się o rodziców więc na razie siedzę cicho :) współczuję sytuacji. Co do pytań "kiedy" przy znajomych wiem już, że to jest pytanie, którego się nie zadaje. Znajomi chodzą do lekarza ponieważ nie udaje im się. Ciągle pytania przyprawiają ich już o płacz, bo bardzo chcą od kilku lat jednak bezskutecznie. Najgorsze są stwierdzenia od ludzi ze może czas już na dziecko, bo tyle lat po ślubie i tylko starsi się robią.. dlatego też koleżanka odeszła z pracy z handlu bo miała tego dość.
Ludzie nie mają wyczucia... kompletnie. Jak słyszę takie takie pytania to mnie bierze.
Ja mialam sytuację kiedy już mialam na drugi dzień jechać na lyzeczkowanie poszłam do sklepu żeby zrobić sobie zakupy spotkałam mame od kolegi która znajac Nas kupę lat z uśmiechem do mnie "Ooo kiedy u Was jakiś dzidziuś?"
Więc świetna sytuacja gdzie byłam w tym momencie w ciąży ktora się nie rozwijała... Dlatego nie zadaje sie takich pytań 🤦‍♀️
 
Hej, grupę śledzę od miesiąca, ale dopiero teraz postanowiłam napisać ;)
Termin mniej więcej 3.06 z wahaniami na koniec maja. Stwierdzony zespół policystycznych jajników, cykle ok 70-90 dniowe dlatego z miesiączki nie da się w określić terminu. Prawie rok starań łącznie z wywoływaniem owulacji, ale udało się pierwsza ciąża ;)
Jestem już po prenatalnych, ale tak się dzidzia odwróciła że nie udało się określić płci, najważniejsze że wszystko narazie w porządku.
Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamy :)
 
Ludzie nie mają wyczucia... kompletnie. Jak słyszę takie takie pytania to mnie bierze.
Ja mialam sytuację kiedy już mialam na drugi dzień jechać na lyzeczkowanie poszłam do sklepu żeby zrobić sobie zakupy spotkałam mame od kolegi która znajac Nas kupę lat z uśmiechem do mnie "Ooo kiedy u Was jakiś dzidziuś?"
Więc świetna sytuacja gdzie byłam w tym momencie w ciąży ktora się nie rozwijała... Dlatego nie zadaje sie takich pytań 🤦‍♀️
Z jednej strony wiem że ludzie nie mają niczego złego na myśli, ale po pierwsze sprawa prywatną czy chce się a drugie, że to że nią ma nie oznacza czasem że się nie chce, tylko że się nie udaje..
 
Hej, my po prenatalnych :) Maluszek zdrowy ❤️
@halfalive ja wczoraj usłyszałam od ginekolog "jest szansa na dziewczynkę ale jeszcze za wcześnie by mieć pewność". Natomiast we wcześniejszej ciąży w 12 tyg już było wiadomo że chłopczyk :)
świetnie! Gratulacje! Zdrówka dla Was! 😘 Oj to szybciutko dowiedziałaś sie o płci w poprzedniej ciazy 😉. Teraz będziesz mieć niespodziankę troszke pozniej 😁 Dzidziuś nie chciał sie jeszcze ujawnić 😂😘
 
świetnie! Gratulacje! Zdrówka dla Was! 😘 Oj to szybciutko dowiedziałaś sie o płci w poprzedniej ciazy 😉. Teraz będziesz mieć niespodziankę troszke pozniej 😁 Dzidziuś nie chciał sie jeszcze ujawnić 😂😘
Stwierdziła, że wyrostek jeszcze jest ale w tym tygodniu zarówno u dziewczynek jakni chłopców narządy płciowe są jeszcze na zewnątrz więc za szybko na pewność :)
Mi jest to obojętne marzyłam o dziewczynce, synek chce siostrzyczkę, mąż woli synka bo wszystko mamy także zobaczymy :)
 
reklama
Ja też chciałabym w przyszłości mieć parkę, mam nadzieję, że to marzenie mi się spełni. Aktualnie jestem w trzeciej ciąży ale niestety nie mam dzieci... Życzę Wam, żeby przede wszystkim zdrówko dopisywało ale jeśli pragniesz dziewczynki to oby się udało, jeśli jednak będzie to chłopiec to mąż będzie bardziej zadowolony:D Chociaż jak już się urodzi, to płeć na pewno nie będzie mieć większego znaczenia :*
Stwierdziła, że wyrostek jeszcze jest ale w tym tygodniu zarówno u dziewczynek jakni chłopców narządy płciowe są jeszcze na zewnątrz więc za szybko na pewność :)
Mi jest to obojętne marzyłam o dziewczynce, synek chce siostrzyczkę, mąż woli synka bo wszystko mamy także zobaczymy :)
 
Do góry