reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Wg mnie masz rację. Lepiej poczekać. Ja sie pochwaliłam znajomym w 10 tc. W 13 moja ciaza obumarła. Żałuję do dziś, ze powiedziałam tak wczesnie. Nie moglam zniesc tego litosnego wzroku, a najgorsze byly pytania w stylu: "Jak sie czujesz? Wygladasz pieknie!", jeszcze zanim zdążyłam wyjaśnić, ze juz nie jestem w ciazy to plakalam jak bobr. O mojej aktualnej ciazy wiedza rodzice i maz. Mam zamiar oglosic nowine po prenatalnych.
13 tydzień!? Zawsze sobie mówiłam, że jak dotrwam do 12 tygodnia to będę spokojniejsza...a tu widzę że to raczej nie zda egzaminu.
 
Czesc dziewczyny, bardzo sie ciesze, ze moge dolaczyc do grupy. Dlaczego? Po 5 latach staran o dziecko, w tym bardzo dlugim programie in vitro, w ktorym mielismy 9 zarodkow, ktore daly jedna ciaze biochemiczna i jedna pozamaciczna, stracilam nadzieje, ze bede kiedys w ciazy. I kiedy przygotowywalam sie do nowego cyklu in vitro, zaszlam w ciaze naturalnie. Aktualnie zblizam sie do 10 tygodnia i dalej nie moge uwierzyc, ze to realne :-)
 
Dziewczyny czy Was też boli głowa? Ja meczę sie od niedzieli (5-ty dzien). Glowa boli mnie od rana do nocy. Budze się rano i niby nie boli dopóki nie wstanę z lozka. Przed ciaza tez miewalam takie bole głowy ale nie tak czeste i mocne. Teraz nawet nie moge jesc bo raz ze nie czuje glodu, a dwa mam normalnie scisniety przełyk, jest mi ciagle niedobrze przez ta glowe. Wczoraj juz myslalam ze oszaleje, bo serio nie jestem w stanie wyjść na spacer przez ten bol. Zazylam paracetamol ale nie ulżyło wcale! Stwierdzam ze nie ma sensu zadnych lekow brac ale jak ja mam wytrzymac?! Dobrze ze na razie przestoj w pracy bo chyba bym musiala isc na chorobowe.
 
Dziewczyny czy Was też boli głowa? Ja meczę sie od niedzieli (5-ty dzien). Glowa boli mnie od rana do nocy. Budze się rano i niby nie boli dopóki nie wstanę z lozka. Przed ciaza tez miewalam takie bole głowy ale nie tak czeste i mocne. Teraz nawet nie moge jesc bo raz ze nie czuje glodu, a dwa mam normalnie scisniety przełyk, jest mi ciagle niedobrze przez ta glowe. Wczoraj juz myslalam ze oszaleje, bo serio nie jestem w stanie wyjść na spacer przez ten bol. Zazylam paracetamol ale nie ulżyło wcale! Stwierdzam ze nie ma sensu zadnych lekow brac ale jak ja mam wytrzymac?! Dobrze ze na razie przestoj w pracy bo chyba bym musiala isc na chorobowe.
A jak masz z ciśnieniem? Kawa? Ja teraz nie mam tego problemu, ale w pierwszej ciąży miałam tak ogromne bóle głowy że nie byłam w stanie z łóżka wstać. Pomagała kawa. Kilka łyków kawy i wracałam do życia. Okazało się że miałam spadki ciśnienia. Normalnie mam niskie a jak mi jeszcze spadło to głowa bolała. Kawa pomagała szybciej niż apap.
 
Czesc dziewczyny, bardzo sie ciesze, ze moge dolaczyc do grupy. Dlaczego? Po 5 latach staran o dziecko, w tym bardzo dlugim programie in vitro, w ktorym mielismy 9 zarodkow, ktore daly jedna ciaze biochemiczna i jedna pozamaciczna, stracilam nadzieje, ze bede kiedys w ciazy. I kiedy przygotowywalam sie do nowego cyklu in vitro, zaszlam w ciaze naturalnie. Aktualnie zblizam sie do 10 tygodnia i dalej nie moge uwierzyc, ze to realne :-)
Ja w pierwsza udana ciaze zaszlam wlasnie po 5 latach, leczeniu, poronieniach, choc akurat my nie próbowaliśmy inseminacji czy in vitro. Taka niespodzianka i udalo sie 😁 syn ma 6 lat. Tobie zycze tego samego 😘
 
A jak masz z ciśnieniem? Kawa? Ja teraz nie mam tego problemu, ale w pierwszej ciąży miałam tak ogromne bóle głowy że nie byłam w stanie z łóżka wstać. Pomagała kawa. Kilka łyków kawy i wracałam do życia. Okazało się że miałam spadki ciśnienia. Normalnie mam niskie a jak mi jeszcze spadło to głowa bolała. Kawa pomagała szybciej niż apap.
Właśnie ciśnienie mam bardzo niskie. Mierze je trzy razy dziennie, bo na kazdej wizycie położna jak mi mierzy to mi wychodzi ponad 130! Klocilam sie z nia ze cos jest nie tak z jej sprzetem bo cale zycie mialam niskie ciśnienie, dlatego kazala mi mierzyć w domu trzy razy dziennie i kuźwa codziennie mam niziutkie. Ostatnio faktycznie bardzo mi spadło, dzisiaj w poludnie mialam 111/54... Kawe pijam tylko rano i to taka słabiutką. Dziekuje Ci za radę❤️❤️❤️ Jutro bede popijać po troszke. Moze mnie pusci, bo już naprawdę ciezko to znosze. Po południu az sie poplakalam z bezradności, po prostu czuje, że oszaleje 😔😔😔
 
Czesc dziewczyny, bardzo sie ciesze, ze moge dolaczyc do grupy. Dlaczego? Po 5 latach staran o dziecko, w tym bardzo dlugim programie in vitro, w ktorym mielismy 9 zarodkow, ktore daly jedna ciaze biochemiczna i jedna pozamaciczna, stracilam nadzieje, ze bede kiedys w ciazy. I kiedy przygotowywalam sie do nowego cyklu in vitro, zaszlam w ciaze naturalnie. Aktualnie zblizam sie do 10 tygodnia i dalej nie moge uwierzyc, ze to realne :-)
Super [emoji3526] naturalny cud [emoji3590] witamy.
 
Dziewczyny czy Was też boli głowa? Ja meczę sie od niedzieli (5-ty dzien). Glowa boli mnie od rana do nocy. Budze się rano i niby nie boli dopóki nie wstanę z lozka. Przed ciaza tez miewalam takie bole głowy ale nie tak czeste i mocne. Teraz nawet nie moge jesc bo raz ze nie czuje glodu, a dwa mam normalnie scisniety przełyk, jest mi ciagle niedobrze przez ta glowe. Wczoraj juz myslalam ze oszaleje, bo serio nie jestem w stanie wyjść na spacer przez ten bol. Zazylam paracetamol ale nie ulżyło wcale! Stwierdzam ze nie ma sensu zadnych lekow brac ale jak ja mam wytrzymac?! Dobrze ze na razie przestoj w pracy bo chyba bym musiala isc na chorobowe.
Oprócz kawy jeszcze czasami ratuję się zimnymi okładami :) praktycznie od początku ciąży jestem bardzo śpiąca, więc dodatkowo staram się przespać ten ból głowy, czasami pomaga czasami nie..
 
reklama
Oprócz kawy jeszcze czasami ratuję się zimnymi okładami :) praktycznie od początku ciąży jestem bardzo śpiąca, więc dodatkowo staram się przespać ten ból głowy, czasami pomaga czasami nie..
Zimne okłady zastosowałam dopiero dzisiaj, faktycznie troszke pomoglo. Drzemki robię praktycznie codziennie, dzisiaj tez i niestety zaraz po wstaniu z lozka poczulam bol.
 
Do góry