reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Zimne okłady zastosowałam dopiero dzisiaj, faktycznie troszke pomoglo. Drzemki robię praktycznie codziennie, dzisiaj tez i niestety zaraz po wstaniu z lozka poczulam bol.
A pijesz dużo wody? Ja w tygodniu w pracy jak jestem to wypijam ile potrzeba, ale w weekend w domu to już trochę mniej i zazwyczaj w tedy mam te "gorsze" dni.. I przeważnie tak samo jak u Ciebie jest dobrze dopóki nie wstanę z łóżka
 
reklama
A pijesz dużo wody? Ja w tygodniu w pracy jak jestem to wypijam ile potrzeba, ale w weekend w domu to już trochę mniej i zazwyczaj w tedy mam te "gorsze" dni.. I przeważnie tak samo jak u Ciebie jest dobrze dopóki nie wstanę z łóżka
Lekarz kazal mi wypijać dziennie 2 litry wody Jan, bo miałam lekkie zapalenie pecherza i profilaktycznie zalecił mi picie tej wody. Nie będę kłamać, ze tyle wypijam ale 1,5 litra na pewno! Zawsze duzo pilam, od dziecka mam butelkę kolo lozka, bo budze sie w nocy spragniona 😁
 
Lekarz kazal mi wypijać dziennie 2 litry wody Jan, bo miałam lekkie zapalenie pecherza i profilaktycznie zalecił mi picie tej wody. Nie będę kłamać, ze tyle wypijam ale 1,5 litra na pewno! Zawsze duzo pilam, od dziecka mam butelkę kolo lozka, bo budze sie w nocy spragniona 😁
Jutro mam wizyte u ginekologa. Będę go błagać o pomoc 🤦‍♀️. Teraz jak zwykle zaczęłam sie martwic czy te bole nie oznaczają przypadkiem, ze dzieje sie cos złego... Ehh ale do jutra juz wytrzymam 😊 tylko, ze wizyta dopiero o 16.30🤦‍♀️😂😂
 
Jutro mam wizyte u ginekologa. Będę go błagać o pomoc 🤦‍♀️. Teraz jak zwykle zaczęłam sie martwic czy te bole nie oznaczają przypadkiem, ze dzieje sie cos złego... Ehh ale do jutra juz wytrzymam 😊 tylko, ze wizyta dopiero o 16.30🤦‍♀️😂😂
Siostra miała taki problem w ciąży z bólami głowy połączonymi z wymiotami ledwo funkcjonowała.. Wszystko było dobrze i jej córka ma już roczek i nadal rozwija się prawidłowo :) trzymam kciuki, daj znać jak po wizycie. Może poznamy jeszcze jakieś inne sposoby na te nasze głowy 😂🤦‍♀
 
Hej to znowu ja u mnie pecherzyk zoltkowy dalej za duzy duzo, a plod zywy, bardzo sie boje o wady. Jak myslicie czy test nifty pro jest ok? Czy pytalyscie kogos? Podobno w Lodzi najlepszy genetyk odradza i mowi ze lepiej Panorame, ale Panorama ma tylko wykrywanie 3 trisomii i zadnych ubezpieczen w wypadku pozytywnego wyniku (tzn biopsja amniopunkcja bylyby dodatkowo platne) no i w sumie czytalam, ze nifty pro moze sie pomylic bo czasem dna plodu jest mylone z dna matki a w panoramie sie to nie zdarza. Jak myslicie? Czy ktos moze Wam cos doradzal w tej kwestii?
 
Czesc dziewczyny, bardzo sie ciesze, ze moge dolaczyc do grupy. Dlaczego? Po 5 latach staran o dziecko, w tym bardzo dlugim programie in vitro, w ktorym mielismy 9 zarodkow, ktore daly jedna ciaze biochemiczna i jedna pozamaciczna, stracilam nadzieje, ze bede kiedys w ciazy. I kiedy przygotowywalam sie do nowego cyklu in vitro, zaszlam w ciaze naturalnie. Aktualnie zblizam sie do 10 tygodnia i dalej nie moge uwierzyc, ze to realne :-)
jeju co za wspaniałe wieści ❤️Witamy i ogromne gratuluje :) !!!
 
Hej to znowu ja u mnie pecherzyk zoltkowy dalej za duzy duzo, a plod zywy, bardzo sie boje o wady. Jak myslicie czy test nifty pro jest ok? Czy pytalyscie kogos? Podobno w Lodzi najlepszy genetyk odradza i mowi ze lepiej Panorame, ale Panorama ma tylko wykrywanie 3 trisomii i zadnych ubezpieczen w wypadku pozytywnego wyniku (tzn biopsja amniopunkcja bylyby dodatkowo platne) no i w sumie czytalam, ze nifty pro moze sie pomylic bo czasem dna plodu jest mylone z dna matki a w panoramie sie to nie zdarza. Jak myslicie? Czy ktos moze Wam cos doradzal w tej kwestii?
współczuję tej nerwówki:/ jak tak czytam, to tez ciezko by mi się było zdecydować, ale wiem ze szwagierka miała próbkę wysyłana do USA, czyli pewnie robiła tę Panoramę. Teraz jest w kolejnej ciąży i znów robiła, ale Podobno teraz robią tez gdzieś w Europie i jest trochę taniej. Niestety nie mam 100% pewności ze chodziło o to właśnie badanie.
 
Cześć wszystkim😊 ja również dołączam do grona szczęśliwych mam. Termin mam na 3.06 i to będzie nasze 1 dziecko więc lekko stres mnie łapie jak to będzie wyglądać.
Witaj :) również nasz termin z wahaniami na koniec maja, bo u nas termin ustalamy jest tylko z wielkości dziecka, z daty ostatniej miesiączki nie da się określić :) również pierwsza ciąża, stres jest, ale mój sposób to w razie wątpliwości pisze SMS do lekarza, nie szukam każdej odpowiedzi w internecie ☺☺☺
 
reklama
Witaj :) również nasz termin z wahaniami na koniec maja, bo u nas termin ustalamy jest tylko z wielkości dziecka, z daty ostatniej miesiączki nie da się określić :) również pierwsza ciąża, stres jest, ale mój sposób to w razie wątpliwości pisze SMS do lekarza, nie szukam każdej odpowiedzi w internecie ☺☺☺
U mnie termin ba podstawie wielkości dziecka ale podobno zgadza się z wielkością dziecka ale jak będzie to okaże jak już będzie rozwiązanie😜
 
Do góry