reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja mam rozstępy na brzuchu po poprzedniej ciąży bliźniaczej. Jakoś teraz nie mam kompletnie weny na smarowanie, bo gorzej niż było to już chyba nie będzie 😅
Ogolnie od wczoraj boli mnie gardło, jestem osłabiona i leże w łóżku. Tylko podziękować teściowej, która przyjechała całkowicie smarkata... Ona nie rozumie, że zaraża. Brak mi słów do tej kobiety już.... Macie jakieś domowe sposoby na gardło?
Do tego w środę mam wizytę i kolejny stres, bo nadal nie wiem kto tam siedzi... Mam chyba jakiegoś kiepskiego lekarza, bo prawie wszystkie z Was znają płeć, a ja nic.... 🙄
 
reklama
Ja mam rozstępy na brzuchu po poprzedniej ciąży bliźniaczej. Jakoś teraz nie mam kompletnie weny na smarowanie, bo gorzej niż było to już chyba nie będzie 😅
Ogolnie od wczoraj boli mnie gardło, jestem osłabiona i leże w łóżku. Tylko podziękować teściowej, która przyjechała całkowicie smarkata... Ona nie rozumie, że zaraża. Brak mi słów do tej kobiety już.... Macie jakieś domowe sposoby na gardło?
Do tego w środę mam wizytę i kolejny stres, bo nadal nie wiem kto tam siedzi... Mam chyba jakiegoś kiepskiego lekarza, bo prawie wszystkie z Was znają płeć, a ja nic.... 🙄
Na gardło polecam płukanie woda z solą. Z aptecznych leków można tabletki na gardlo prena.len i do psiksnia tantum będę
Też mam wizytę w środę ;) i też nie znam płci, bo ostatnio dzidziol nie współpracował i się ciągle chowal :p na wizycie będzie 16+2 więc mam nadzieję że się czegoś dowiem. O której masz wizytę??
 
Na gardło polecam płukanie woda z solą. Z aptecznych leków można tabletki na gardlo prena.len i do psiksnia tantum będę
Też mam wizytę w środę ;) i też nie znam płci, bo ostatnio dzidziol nie współpracował i się ciągle chowal :p na wizycie będzie 16+2 więc mam nadzieję że się czegoś dowiem. O której masz wizytę??
O 9 rano, więc tyle dobrze, że wcześnie. Ja mam 18 +1.
Na 4 lutego umówiłam się na 3d. Wtedy już na pewno będę wiedziała.
 
Ja mam rozstępy na brzuchu po poprzedniej ciąży bliźniaczej. Jakoś teraz nie mam kompletnie weny na smarowanie, bo gorzej niż było to już chyba nie będzie 😅
Ogolnie od wczoraj boli mnie gardło, jestem osłabiona i leże w łóżku. Tylko podziękować teściowej, która przyjechała całkowicie smarkata... Ona nie rozumie, że zaraża. Brak mi słów do tej kobiety już.... Macie jakieś domowe sposoby na gardło?
Do tego w środę mam wizytę i kolejny stres, bo nadal nie wiem kto tam siedzi... Mam chyba jakiegoś kiepskiego lekarza, bo prawie wszystkie z Was znają płeć, a ja nic.... 🙄
Ja też nie znam płci. Chodzę do lekarza gdzie siostry wiedziały od niego szybko płeć, a u nas dzidzia nie chce pokazać co tam ukrywa 🙂😁
 
Ja znam płeć od 1 prenatalnych, to był 13+5 i będzie córka. W 17 tyg mój lekarz potwierdził. Teraz w środę mam połówkowe 19+5 , a w czwartek wizyte u mojego lekarza więc będzie juz pewne [emoji16]
 
Ja znam płeć od 1 prenatalnych, to był 13+5 i będzie córka. W 17 tyg mój lekarz potwierdził. Teraz w środę mam połówkowe 19+5 , a w czwartek wizyte u mojego lekarza więc będzie juz pewne [emoji16]
Ja mam nadzieje na chłopaka, ale aby zdrowe.
Chciała bym już kupować wszystko 😅
Od tygodnia mój telefon wyświetla tylko artykuły dla dzieci 🙄😂
Pierwszym zakupem na który czekam to komoda. W końcu jak zacznę kupować to muszę to gdzieś upchac 😂😂
 
Też bylismy nastawieni na synka, mialam przeczucie ze bedzie chłopak więc wyobraź sobie moja minę u lekarza.. Ale już cieszymy się z córki [emoji3590]
Ja mam nadzieje na chłopaka, ale aby zdrowe.
Chciała bym już kupować wszystko [emoji28]
Od tygodnia mój telefon wyświetla tylko artykuły dla dzieci [emoji849][emoji23]
Pierwszym zakupem na który czekam to komoda. W końcu jak zacznę kupować to muszę to gdzieś upchac [emoji23][emoji23]
 
Cześć dziewczyny. Termin porodu mam na 10 czerwca, to moja pierwsza ciąża. Mam fizjologicznie wklęsłe brodawki sutkowe, myślę czy dam radę karmić maleństwo piersią. Czy spotkaliście się z takim problemem??
 
reklama
Cześć dziewczyny. Termin porodu mam na 10 czerwca, to moja pierwsza ciąża. Mam fizjologicznie wklęsłe brodawki sutkowe, myślę czy dam radę karmić maleństwo piersią. Czy spotkaliście się z takim problemem??
Ja nie miałam z tym styczności, ale myślę, że istnieją różne przeszkody do karmienia piersią i nie koniecznie musi być ten konkretny problem. Nie ma co się martwić na zapas 🙂
 
Do góry