reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Termin porodu mam na 10 czerwca, to moja pierwsza ciąża. Mam fizjologicznie wklęsłe brodawki sutkowe, myślę czy dam radę karmić maleństwo piersią. Czy spotkaliście się z takim problemem??
Nie wiem, czy moje są fizjologicznie wklęsłe, ale miałam problem i ostatecznie nie udało się karmic :/ próbowałam kapturków, ale badziew się zsuwał ciągle :x ale tym razem skorzystam z doradczyni laktacyjnej i mam nadzieję, że jakoś się uda :)
 
reklama
Ja mam jedną wklęsłą i też się zastanawiam jak to będzie z karmieniem [emoji87]
Cześć dziewczyny. Termin porodu mam na 10 czerwca, to moja pierwsza ciąża. Mam fizjologicznie wklęsłe brodawki sutkowe, myślę czy dam radę karmić maleństwo piersią. Czy spotkaliście się z takim problemem??
 
Dziewczyny! Czy bierzecie może femibion 2?czyli kapsułkę i tabletkę? Ja biorę i dodatkowo jescze witaminę D 2000,ale lekarz powiedział że jeśli w femibion ie jest taka dawka to żebym nie brała już D. Tylko że z tego co czytam to chyba w nim 2000j dawki witD, nie ma? Może któraś z Was sprawdzała już coś takiego?
 
Dziewczyny! Czy bierzecie może femibion 2?czyli kapsułkę i tabletkę? Ja biorę i dodatkowo jescze witaminę D 2000,ale lekarz powiedział że jeśli w femibion ie jest taka dawka to żebym nie brała już D. Tylko że z tego co czytam to chyba w nim 2000j dawki witD, nie ma? Może któraś z Was sprawdzała już coś takiego?
Ja biorę co prawda prenatal duo, ale tam jest 2000j D3, A mimo to biorę jeszcze osobno D3 w dawce 2000j. Na pewno nie zaszkodzi, zwłaszcza że generalnie w naszej szerokości geograficznej mamy ogromny niedobór witaminy D3 ;) poprzednia ciążę też tak brałam i wszytko było okej :)
 
Dziewczyny kupujecie już jakieś rzeczy dla waszych maluszków ??? Ja jeszcze nic nie mam ale wyprzedaże mnie mega kuszą 😉
 
Tak, jeśli podobają mi się jakieś ubranka to kupuje. I w zeszłym tygodniu kupiliśmy wózek i łóżeczko ale to było pod wpływem impulsu [emoji16] to nasze pierwsze, wyczekiwane dziecko więc ciężko nam się powstrzymać [emoji85]
Dziewczyny kupujecie już jakieś rzeczy dla waszych maluszków ??? Ja jeszcze nic nie mam ale wyprzedaże mnie mega kuszą [emoji6]
 
ja wczoraj miałam wizytę ostatnio na 70%dziewczynka wczoraj już na 90% wiec chyba tez powoli zacznę kupować. To nasze pierwsze dziecko wiec duże zakupy przed nami :)
 
reklama
Do góry