reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

U mnie jest najgorzej jak chodzę, ból rozpierajacy. Nawet na łóżku ciężko mi się przewrócić na drugą stronę. W dodatku czasem jak leżę to czuje takie szczypanie w pochwie. Mówiłam o tym lekarzowi, dokładnie mnie zbadał, wszystko zamknięte, szyjka długa i twarda...muszę się z tym przemęczać, chociaż czasem to nie mogę chodzić.
Witam mnie też tak jakoś dziwnie boli krocze jak siedzę to mniej najgorzej jak stoję. Też tak masz? Jaki to jest ból taki rozpierajacy?
Dziewczyny nie zazdroszczę, mnie czasami brzuch pobolewa jak się mała rozciąga i tyle, czy po prostu macica ale to malutki ból i trwa chwilę.. Mi się nic kompletnie nigdy nie działo prócz skurczy później. A to pieczenie to nie stan zapalny? Choć jak lekarz mówi, że wszystko oki, no to pewnie nic złego się nie dzieje i taka uroda po prostu.
 
reklama
Gratuluje córki 😁tez jestem w 18 + 2 tc ale z usg wychodzi że dziecko jest starsze o 2 tyg.🙈jaka u ciebie wychodzi waga z usg w 18tc?
Waga ponad 20gramow ogolnie z pomiarów główki i brzuszka wychodzi troszkę mniejsza bo z główki 17+6 a z brzuszka 17+4 a ja mialam 18+2 ale z racji ze dziewczynka to może być mniejsza. Wybieram się tez w 20 tygodniu na usg 3d chcemy sprawdzić dokladnie wszystko na połówkowym usg a do tego miec piekna pamiątkę;)
 
Dziewczyny nie zazdroszczę, mnie czasami brzuch pobolewa jak się mała rozciąga i tyle, czy po prostu macica ale to malutki ból i trwa chwilę.. Mi się nic kompletnie nigdy nie działo prócz skurczy później. A to pieczenie to nie stan zapalny? Choć jak lekarz mówi, że wszystko oki, no to pewnie nic złego się nie dzieje i taka uroda po prostu.
W moim przypadku gino "wymacał" i obejrzał mnie bardzo dokładnie. Jestem bardzo szczupła, tyłek biodra małe, a tutaj muszę pomieścić dwóch chłopaków...muszę to przetrwać🙂
 
Waga ponad 20gramow ogolnie z pomiarów główki i brzuszka wychodzi troszkę mniejsza bo z główki 17+6 a z brzuszka 17+4 a ja mialam 18+2 ale z racji ze dziewczynka to może być mniejsza. Wybieram się tez w 20 tygodniu na usg 3d chcemy sprawdzić dokladnie wszystko na połówkowym usg a do tego miec piekna pamiątkę;)
204 g. Wazy 😆
 
U mnie akurat podobno dziewczyna, a leci górnym wymiarami. Jest po prostu duża. 🙄
Ciągle liczę, że jednak chlopaczek...
My wczoraj kupiliśmy wózek w fajnej promocji.
A co do ubranek macie jakieś ulubione firmy? Z tego co patrzę to hm jakoś nie polecają, podobno lecą po jakości. Skusilam się na kilka uniwersalnych ubranek właśnie z HM ale nie wiem czy kupować tam resztę.
 
Jakiś sklep w necie z promocjami? O wózek pytam [emoji1]
U mnie akurat podobno dziewczyna, a leci górnym wymiarami. Jest po prostu duża. [emoji849]
Ciągle liczę, że jednak chlopaczek...
My wczoraj kupiliśmy wózek w fajnej promocji.
A co do ubranek macie jakieś ulubione firmy? Z tego co patrzę to hm jakoś nie polecają, podobno lecą po jakości. Skusilam się na kilka uniwersalnych ubranek właśnie z HM ale nie wiem czy kupować tam resztę.
 
reklama
U mnie akurat podobno dziewczyna, a leci górnym wymiarami. Jest po prostu duża. 🙄
Ciągle liczę, że jednak chlopaczek...
My wczoraj kupiliśmy wózek w fajnej promocji.
A co do ubranek macie jakieś ulubione firmy? Z tego co patrzę to hm jakoś nie polecają, podobno lecą po jakości. Skusilam się na kilka uniwersalnych ubranek właśnie z HM ale nie wiem czy kupować tam resztę.
Hej. Ja zaszalalam na promocjach w cocodrillo i jestem bardzo zadowolona. Materiał wydaje sie porządny a każdy ciuszek ma w sobie "to cos" :) zamawiałam ze strony.
U nas też dziewczynka :) 18 tydzień :)
Na wózki sa teraz super promocje ale troche sie waham. Do tego małe mieszkanie i przeprowadzka w perspektywie. Muszę się jeszcze troche wstrzymać.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
 
Do góry