reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
U
Czesc dziewczyny, witam sie i ja :) termin mam na 4 czerwca, ale pewnie moja ciaza zostanie rozwiazana wczesniej cieciem cesarskim, gdyz zostaly rozpoznane naczynia przodujace, bardzo grozne powiklanie grozace wykrwawieniem sie dziecka podczas porodu :( bardzo sie obawiam, czy wszystko bedzie w porzadku i zeby dzidzius nie byl wyciagniety zbyt wczesnie :( Czytam o waszych oczekiwaniach co do plci, i dla mnie od poczatku plec byla drugorzedna, dalabym wszystko za ksiazkowa ciaze i mozliwosc porodu silami natury, w czasie wybranym przez dziecko i optymalnym dla niego... takze cieszcie sie zdrowymi ciazami! :)
Cześć, czy yo chodzi o łożysko przodujace? Też mam z przodu, na razie 16 tc więc czekam co będzie dalej. Jest szansa, że przejdzie na inną ścianę. Pani dr mówi, że najgorzej jakby wrosło w bliznę po cc. Trzymam kciuki za Ciebie.
Czesc dziewczyny, witam sie i ja :) termin mam na 4 czerwca, ale pewnie moja ciaza zostanie rozwiazana wczesniej cieciem cesarskim, gdyz zostaly rozpoznane naczynia przodujace, bardzo grozne powiklanie grozace wykrwawieniem sie dziecka podczas porodu :( bardzo sie obawiam, czy wszystko bedzie w porzadku i zeby dzidzius nie byl wyciagniety zbyt wczesnie :( Czytam o waszych oczekiwaniach co do plci, i dla mnie od poczatku plec byla drugorzedna, dalabym wszystko za ksiazkowa ciaze i mozliwosc porodu silami natury, w czasie wybranym przez dziecko i optymalnym dla niego... takze cieszcie sie zdrowymi ciazami! :)
 
Hej dziewczyny, u nas 17 tydzień zaraz się skończy(1 ciąża) ale co rusz w mojej głowie rodzi się nowy problem. Jak nie paralizujacy strach przed toksoplazmoza (igg mam ujemne) tak że myję wszystko po 100 razy, to zjedzone parę faworków na spirytusie(dopiero potem przeczytałam sklad) chociaz na logikę wiem ze ten alkohol wyparowuje podczas smażenia. Teraz mam nowego stresa bo stosuję progesteron dopochwowo i przed aplikacja rece dezynfekuję i zaczęłam wymyślać czy jakies ilości się nie wchlonęly płynu do dezynfekcji przez śluzówkę pochwy. Tak ciężko tę głowę wyłączyć a ona takie rzeczy wymyśla:(
Raczej nie radzę dezynfekcji rąk przed dopochowym podaniem luteiny. Dokladne mycie rąk wystarczy spokojnie.
 
Nie dajmy się zwariować. Odpuść trochę bo się wykończysz a do porodu jeszcze długa droga [emoji85][emoji85]
Hej dziewczyny, u nas 17 tydzień zaraz się skończy(1 ciąża) ale co rusz w mojej głowie rodzi się nowy problem. Jak nie paralizujacy strach przed toksoplazmoza (igg mam ujemne) tak że myję wszystko po 100 razy, to zjedzone parę faworków na spirytusie(dopiero potem przeczytałam sklad) chociaz na logikę wiem ze ten alkohol wyparowuje podczas smażenia. Teraz mam nowego stresa bo stosuję progesteron dopochwowo i przed aplikacja rece dezynfekuję i zaczęłam wymyślać czy jakies ilości się nie wchlonęly płynu do dezynfekcji przez śluzówkę pochwy. Tak ciężko tę głowę wyłączyć a ona takie rzeczy wymyśla:(
 
Raczej nie radzę dezynfekcji rąk przed dopochowym podaniem luteiny. Dokladne mycie rąk wystarczy spokojnie.
Tak, już zaprzestałam:) chociaz ja biore Lutinus który ciężko mi było palcem wepchnąć więc i tak korzystałam z aplikatora. Jedynie globulke lutinusa przez 1 sek dotykałam palcami zeby na aplikator włożyć. I tak wiem że się nie zaleca aplikatorem, generalnie i tak już kończę te progesteronu i robilam to bardzo delikatnie, bylo to mniej nieprzyjemne niż wpychanie tępej tabletki palcami
 
reklama
Do góry