reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mi mega.... A dopiero 17+2 Więc gdzie tam do końca.... no i u mnie jeszcze ciągle jest strach po dwóch stratach. Stale sobie coś wkrecam. No nic tylko do psychiatryka :p

U mnie dokładnie 2 tygodnie więcej ale mam wrażenie, ze dni trwają miesiąc...
tez mam nie najlepsze wspomnienia z poprzedniej ciąży i wiele rzeczy budzi moje obawy i strach ☹️
 
reklama
Mi mega.... A dopiero 17+2 Więc gdzie tam do końca.... no i u mnie jeszcze ciągle jest strach po dwóch stratach. Stale sobie coś wkrecam. No nic tylko do psychiatryka :p
Ja dziś równo 17. Pierwsza ciąża ale to nie przeszkadza głowie w wymyślaniu problemów, może dlatego też że już za dużo widzialam i slyszalam, nie mówiąc o 8 latach starań...
 
Dziekuje Wam dziewczyny za odpowiedzi z tym zusem. Ale miałam dzisiaj pietra. Myślałam, że sacza mi się wody. Ale jest ok. I w koncu sie potwierdzilo, że będziemy mieć synka. Ostatnio się tak odwrócił, że nie można było sprawdzić. I termin według wymiarów przesuwa mi się z srodka czerwca na sam początek 😁😁 ale jestem szczęśliwa 😁😁😁
 
reklama
Do góry