reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
A czy aplikujesz jakieś globulki przeciwgrzybicze?
przyjmuje macmiror co 3 dzień - na noc - i mam wrażenie, ze za każdym razem po tej globulce pessar rano mam niżej. Tez tak masz?
Ja biorę co 2-3 dni infect vagin. Dziwne ze bierzesz macmiror bo to jednak antybiotyk i nie słyszałam żeby to stosować profilaktycznie. Tak pessar zależy od pory dnia, od tego czy np mam zaparcia jest inaczej ułożony. Pamiętaj że szyjka zmienia swoje położenie a z nią pessar :)
 
Ja biorę co 2-3 dni infect vagin. Dziwne ze bierzesz macmiror bo to jednak antybiotyk i nie słyszałam żeby to stosować profilaktycznie. Tak pessar zależy od pory dnia, od tego czy np mam zaparcia jest inaczej ułożony. Pamiętaj że szyjka zmienia swoje położenie a z nią pessar :)

takie dostałam zalecenia od lekarza.
wiem, ze się zmienia, tylko nieco dziwne jest, ze po nocy jest niżej niż przed nocą 🤷🏼‍♀️
A czy czułaś go kiedyś niżej niż na długość palca wskazującego?
 
takie dostałam zalecenia od lekarza.
wiem, ze się zmienia, tylko nieco dziwne jest, ze po nocy jest niżej niż przed nocą 🤷🏼‍♀️
A czy czułaś go kiedyś niżej niż na długość palca wskazującego?
Miałam nie raz przy aplikacji luteiny na połowę długości palca a zaznaczam że mam dość krótkie 🙈 i też wszystko ok, pessar się trzyma :)
 
reklama
Hej ja dzisiaj bylam na wizycie, szyjka sie trzyma, lekarka zastanawiala sie nad pessarem ale w koncu nie założyła, mala wazy ok 1500g. Wyszla mi cukrzyca, wiec znowu cos. Pytanie do dziewczyn z cukrzyca co jecie na sniadanie sniadanie? A z owocow mozna banany?
Hej, ja kończę właśnie 28 tydzień i mam cukrzyce. Jestem na insulinie. Nie do końca stosuje się do tej diety, tzn. jeśli chodzi o godziny bo nie zawsze mi pasują właśnie i nie ważę jedzenia. Na śniadanie najlepiej dla mnie dwie kanapki ciemnego pieczywa z warzywami do tego parówka i musztarda haha czasem zjem owsiankę, ale cukry mi skaczą. Ja mam problem z cukrem na czczo. Godzinę po jedzeniu są w normie ale ostatnio już też około 120-130 :/ 16.04 jadę do diabetologa znowu
 
Do góry