reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny czy wasze brzuszki też się opuściły ?
Dzisiaj mam 34tydzien , a mi brzuch powędrował w dół ...🙉 Jestem wręcz w szoku , bo jeszcze tydzień temu był dość wysoko . Czy to coś może znaczyć ?
U mnie tez 34 i wczoraj teściowa stwierdziła, ze mam jeszcze brzuch wysoko. Mi samej jakoś ciężko to ocenić.
 
reklama
Hej, spakowałam część walizki - tą z rzeczami dla naszej małej Niuńki😁😁😁

Czy bierzecie do szpitala rożek? To jest sens w czerwcu?
Zajmuje mi pół torby.. 😅
 
Hej, spakowałam część walizki - tą z rzeczami dla naszej małej Niuńki😁😁😁

Czy bierzecie do szpitala rożek? To jest sens w czerwcu?
Zajmuje mi pół torby.. 😅
Dziś byłam na trzecim prenatalnym badaniu i nagle dr uświadomiła mnie, że rodzimy za 7tyg!!!!! AAAAAAA😲😧😵😱 Jutro. Jutro zabiorę się za pakowanie! Co do rożków, ja mam takie letnie, cieniutkie. Dostałam w gratisie do łóżeczek (dwie bambaryłki). Może mi się zmieszczą? W sumie to nie wiadomo jaki ten czerwiec będzie... A czy rożków nie może donieść ktoś, kto będzie odbierał dziecko? W szpitalu mają takie cieniutkie rożki... Kurczę, sama nie wiem. Ale do fotelików nie daje się w rożku dziecka, prawda?
NIE ZNAM SIĘ! RATUNKU! 😭
 
Dziś byłam na trzecim prenatalnym badaniu i nagle dr uświadomiła mnie, że rodzimy za 7tyg!!!!! AAAAAAA😲😧😵😱 Jutro. Jutro zabiorę się za pakowanie! Co do rożków, ja mam takie letnie, cieniutkie. Dostałam w gratisie do łóżeczek (dwie bambaryłki). Może mi się zmieszczą? W sumie to nie wiadomo jaki ten czerwiec będzie... A czy rożków nie może donieść ktoś, kto będzie odbierał dziecko? W szpitalu mają takie cieniutkie rożki... Kurczę, sama nie wiem. Ale do fotelików nie daje się w rożku dziecka, prawda?
NIE ZNAM SIĘ! RATUNKU! 😭
Haha tez sie nie znam zupełnie :o W rożek to mogą chcieć zawinąć po urodzeniu w szpitalu. Dostalismy taki śliczny od wujka, chyba wezmę, wujek sie ucieszy jak zobaczy na zdjęciu mała w jego różku 😁
Do fotelika mam taki letni otulacz z otworami na szelki.
 
Hej, spakowałam część walizki - tą z rzeczami dla naszej małej Niuńki😁😁😁

Czy bierzecie do szpitala rożek? To jest sens w czerwcu?
Zajmuje mi pół torby.. 😅
Zobacz czy na stronie szpitala masz napisane co trzeba zabrać. U nas dla dzieci dają ubranka, kocyki, różki wiec nic nie potrzebuje brać z takich rzeczy dla malucha ;) a im mniej rzeczy weźmiesz, tym mniej wróci z zarazkami szpitalnymi do domu ;)


Dziś byłam na trzecim prenatalnym badaniu i nagle dr uświadomiła mnie, że rodzimy za 7tyg!!!!! AAAAAAA😲😧😵😱 Jutro. Jutro zabiorę się za pakowanie! Co do rożków, ja mam takie letnie, cieniutkie. Dostałam w gratisie do łóżeczek (dwie bambaryłki). Może mi się zmieszczą? W sumie to nie wiadomo jaki ten czerwiec będzie... A czy rożków nie może donieść ktoś, kto będzie odbierał dziecko? W szpitalu mają takie cieniutkie rożki... Kurczę, sama nie wiem. Ale do fotelików nie daje się w rożku dziecka, prawda?
NIE ZNAM SIĘ! RATUNKU! 😭
Oczywiście że się nie daje w rozku dziecka do fotelika ;) dziecko dajesz w samym ubranku do fotelika ;) I zapinasz pasami. Jak jest chłodniej możesz przykryć kocykiem ;)
 
Ja biorę rożek ale do otulania po porodzie :)
Hej, spakowałam część walizki - tą z rzeczami dla naszej małej Niuńki[emoji16][emoji16][emoji16]

Czy bierzecie do szpitala rożek? To jest sens w czerwcu?
Zajmuje mi pół torby.. [emoji28]
Ja mam termin za 4.5 tyg [emoji38]
Dziś byłam na trzecim prenatalnym badaniu i nagle dr uświadomiła mnie, że rodzimy za 7tyg!!!!! AAAAAAA[emoji44][emoji47][emoji43][emoji33] Jutro. Jutro zabiorę się za pakowanie! Co do rożków, ja mam takie letnie, cieniutkie. Dostałam w gratisie do łóżeczek (dwie bambaryłki). Może mi się zmieszczą? W sumie to nie wiadomo jaki ten czerwiec będzie... A czy rożków nie może donieść ktoś, kto będzie odbierał dziecko? W szpitalu mają takie cieniutkie rożki... Kurczę, sama nie wiem. Ale do fotelików nie daje się w rożku dziecka, prawda?
NIE ZNAM SIĘ! RATUNKU! [emoji24]
 
Zobacz czy na stronie szpitala masz napisane co trzeba zabrać. U nas dla dzieci dają ubranka, kocyki, różki wiec nic nie potrzebuje brać z takich rzeczy dla malucha ;) a im mniej rzeczy weźmiesz, tym mniej wróci z zarazkami szpitalnymi do domu
W moim szpitalu trzeba mieć wszystko dla malucha, łącznie z pampersami itp. Później sie zrobi pranie i będzie ok :) Ordynatorem jest tam mój lekarz prowadzący i mają neonatologię, a to dla mnie najważniejsze.

U mnie tez 34 i wczoraj teściowa stwierdziła, ze mam jeszcze brzuch wysoko. Mi samej jakoś ciężko to ocenić.

Mój narzeczony od dwóch dni mówi że mam niżej brzuch. Mi tez sie wydaje że wcześniej był bardziej pod żebrami 😅 Położna mówiła, że obniża się 2 tyg przed porodem. Ale może miala na myśli bardziej spektakularne obniżenie 😅
U mnie poczatek 34 tygodnia ale mała większa od samego początku..
 
reklama
W moim szpitalu trzeba mieć wszystko dla malucha, łącznie z pampersami itp. Później sie zrobi pranie i będzie ok :) Ordynatorem jest tam mój lekarz prowadzący i mają neonatologię, a to dla mnie najważniejsze.



Mój narzeczony od dwóch dni mówi że mam niżej brzuch. Mi tez sie wydaje że wcześniej był bardziej pod żebrami 😅 Położna mówiła, że obniża się 2 tyg przed porodem. Ale może miala na myśli bardziej spektakularne obniżenie 😅
U mnie poczatek 34 tygodnia ale mała większa od samego początku..
U mnie nie będzie gigant ;) w 33 tc było 2100. Lekarz prognozuje w terminie 3100 ale mówi, ze do terminu nie dotrwamy. Ze raczej po zdjęciu pessara będzie poród - czyli koło 37 tc.
 
Do góry