reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Sciagany będę miała 36+3 :) Dziś mam 35+5 :) Ja mam szpital kawałek do medicover to najwyżej wezmę taxi 😂 Chociaż liczę że urodzę najwcześniej 11. 05 bo chce chociaż raz męża wykorzystać. Ten celibat mnie wykończy 😂
A czy to twój pierwszy poród?
pierwsze dziecko urodziłam 37+0 ale poród był indukowany. I lekarz mówi, ze tym razem tez może być koło 37 tc.
 
reklama
A czy to twój pierwszy poród?
pierwsze dziecko urodziłam 37+0 ale poród był indukowany. I lekarz mówi, ze tym razem tez może być koło 37 tc.
Ciąża 3 ale pierwszy raz będę rodzic :) mój lekarz przewiduję że urodzę kilka dni po ściąganiu :) oby we wtorek lub czwartek haha 😂
 
Ciąża 3 ale pierwszy raz będę rodzic :) mój lekarz przewiduję że urodzę kilka dni po ściąganiu :) oby we wtorek lub czwartek haha 😂
Na jakiej podstawie oni to przewidują? :D
Boje się, ze pójdę na ściągnięcie do szpitala bo niby zaraz zacznę rodzic i nic się nie będzie działo i będę tam leżała bóg wie ile i po co :p
Z drugiej strony boje się, ze jak ściągną mi w gabinecie i zacznie się coś dziać już w domu, żebym dojechała do szpitala :p i tak złe i tak niedobrze :p
 
Dziewczyny czy wasze brzuszki też się opuściły ?
Dzisiaj mam 34tydzien , a mi brzuch powędrował w dół ...🙉 Jestem wręcz w szoku , bo jeszcze tydzień temu był dość wysoko . Czy to coś może znaczyć ?
Mój też się trochę opuścił. Jeszcze nie tak jak do porodu, ale jest niżej. Na około miesiąc przed porodem brzuszek się obniża. Około miesiąc czyli może być nawet 5 czy 6 tygodni przed porodem.
 
Ja spakowałam się dziś. Zaczęłam 35 tc. Muszę jeszcze zakupić pieluszki, Lanomaść z Ziaji i jednak plyn do mycia butelek, bo po wygotowaniu są na nich osady no i przekąski. Nie spakowałam jeszcze kosmetyczki, talerzyka, kubkabi sztućców, czekam aż znajomi oddadzą rożek i jeszcze rogal do karmienia.
Mogę powiedzieć że w 90% jestem spakowana.
 
Ze tak zwrócę uwagę nieśmiało, pierzesz rożek przed zapakowaniem, nie? Bo jakby mi położna nie powiedziała to mój zamglony ciążowo mózg mógł na to nie wpaść;)
Tak. Będę prac w loveli 🙂 zostały mi jeszcze kocyki do przeprania. Ciuszki i pieluchy wyprałam i wyprasowalam 😊 Do końca tygodnia powinnam być gotowa 💪 Do tego jutro mają przyjść meble do sypialni, w tym komoda dla małej. Kończymy przeprowadzkę, jeszcze tylko rozpakuje z 10 kartonów i będzie ok 😉
 
reklama
Mój już w sumie jest przyjęty do szkoły (bo akurat naszą szkołą rejonową jest dość fajna szkoła sportowa) Też czekam na zakończenie rekrutacji gdzie trafi (on idzie do zwykłej klasy, ale jest dużo chętnych do pływackiej i nie wiadomo ile jakich klas powstanie).
My też już zapisani i przyjęci od lutego w sumie. Czekamy na przydział do klas i wychowawców, ale to dopiero w czerwcu właśnie. Mieliśmy możliwość wpisania kolegów, z którymi chcielibyśmy żeby chodził do klasy. Zobaczymy jak to będzie. Powiem szczerze, że trochę stres. Uważam, że jestem zorganizowana, ale jednak maluszek w domu i 7latek w pierwszej klasie 🙈
 
Do góry