reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Kurczę, u mnie już +14kg prawie, a dopiero 35 tc 🙈 choć w zasadzie już 36. Ale tyje cały czas nie miałam ani chwile przestoju :p boje się, ze gdybym miała rodzic w 40 tc to będzie z +17/18 😱😱😱
nic się nie martw, to nie tak dużo :) W zależności od wielkości dzieciątka i jego dodatków, oraz tego czy puchniesz dużo, wychodząc ze szpitala możesz mieć nawet 16kg mniej! O tyle mniej miała moja siostra po urodzeniu drugiego dziecka. Zatem nic się nie martw, nie jest źle :)
 
reklama
Może masz po prostu taka wodnista wydzieline :) Też mi się zdarzyło kilka razy, lekarz badał tymi testami specjalnymi, ale nic się nie dzieje :)
kurczę, właśnie możliwe. Bo albo mam tą taką białawo-żółtą (głównie po spacerach), albo woda. Nigdy razem. Hm, dziewczyny, co to są za paski? Można je samemu gdzieś kupić?
 
Gratulacje dla rozpakowanych 🥳 marysia1205 trzymam kciuki!
Ja się zastanawiam co z tą wagą, przybierałam intensywnie przez całe 7 miesięcy (11kg) a od 3 tyg waga stoi w miejscu zupełnie choć jem tak samo +trochę więcej lodów🥲. Mam nadzieje ze to nic złego :/
U mnie to samo było. Początkowo przybierałam dużo i bez sensu (na początku bardzo skoczyło mi tsh, zanim unormowałam to uzbierałam), potem regularne przybieranie, a teraz (32tc) już od jakiegoś czasu albo mniej, albo stała, albo trochę do góry tylko. Może mnie to od rozstępów uchroniło 😅 Chociaż, to nie reguła ;) Za to dzieciaczki rosną zgodnie i równo :)
 
kurczę, właśnie możliwe. Bo albo mam tą taką białawo-żółtą (głównie po spacerach), albo woda. Nigdy razem. Hm, dziewczyny, co to są za paski? Można je samemu gdzieś kupić?
Niestety tych specjalnych które ma lekarz nie. Są zwykle papierki lakmusowe do badania ph ale nie możesz dotknąć absolutnie ani kropelki moczu bo też się zabarwi na taki kolor jak wody. Były kiedyś też takie podpaski saguella ale są już obecnie nie do dostania :(
 
Ja dzisiaj wyszłam ze szpitala. Ciśnienie mi unormowali , jednak wyszła mi w moczu bakteria i dostałam antybiotyk.
Dodatkowo mój lekarz wybiera się na 3tygodniowy urlop...i wizytę wpisał mi za prawie 4tyg tuż przed terminem porodu ...czy to nie jest za duża przerwa ?
 
A co to za paski? Teraz się u mnie uspokoiło i tylko standardowe upławy, bez tej bardziej wodnistej wersji. Dobra, jak się pojawią ponownie to zgłoszę się wcześniej do dr, bo następna wizyta za tydzień z hakiem. Jak na razie dzieciaczki ruszają się, wędrują (choć nie wiem jak im to wychodzi :D ) i dokazują wieczorami. Będę obserwować, dzięki :)
Lakmusowe ze skala bodajze do 12 nie pamietam dokladnie 🤗
 
Ja dzisiaj wyszłam ze szpitala. Ciśnienie mi unormowali , jednak wyszła mi w moczu bakteria i dostałam antybiotyk.
Dodatkowo mój lekarz wybiera się na 3tygodniowy urlop...i wizytę wpisał mi za prawie 4tyg tuż przed terminem porodu ...czy to nie jest za duża przerwa ?
Nooo na końcu ciąży to fakt, chodzi się co 2 tygodnie, ale skoro wyjeżdża to po prostu uważaj na siebie, jeśli rodzisz SN to i tak może Cie zaskoczyć szybciej 🤪

Ja zaczęłam 35 tydzień i mam nadzieję że małej za 3 tyg już się zachce wyjść..
Waga mi stanęła w miejscu na szczęście bo już tak czy siak 15 + i nie wyrabiam na kręgosłup...
 
Ja dzisiaj wyszłam ze szpitala. Ciśnienie mi unormowali , jednak wyszła mi w moczu bakteria i dostałam antybiotyk.
Dodatkowo mój lekarz wybiera się na 3tygodniowy urlop...i wizytę wpisał mi za prawie 4tyg tuż przed terminem porodu ...czy to nie jest za duża przerwa ?
Ja mialak wizyte w 34+4 a kolejna mam w 38+1
 
Nooo na końcu ciąży to fakt, chodzi się co 2 tygodnie, ale skoro wyjeżdża to po prostu uważaj na siebie, jeśli rodzisz SN to i tak może Cie zaskoczyć szybciej 🤪

Ja zaczęłam 35 tydzień i mam nadzieję że małej za 3 tyg już się zachce wyjść..
Waga mi stanęła w miejscu na szczęście bo już tak czy siak 15 + i nie wyrabiam na kręgosłup...
No właśnie ja mam mieć cesarkę...nie zaplanował nic , nic nie powiedział .
 
reklama
Do góry