reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mój partner też to od razu zapytał ile lat ma ten lekarz i pewnie mało doświadczony.

Ale niesamowite było pierwszy raz w życiu zobaczyć to migocące serduszko [emoji7]

Już troszke się uspokajam, czytam teraz w necie, to w takich sytuacjach zwykle każa leżec plackiem.
No to uczucie jest niesamowite, takie malenstwo pol centymetra a juz serduszko ❤
 
reklama
Ale dużo natworzyłyście od rana!! Ja byłam dzisiaj u endo. Dostałam Euthyrox żeby zbić TSH (3,68😱). I babka zdziwiła się że nie biorę żadnych suplementów 1 trymestru tylko sam kwas foliowy. Chciałam zaczekać z tym do wizyty u gina żeby coś przepisał ale chyba sama mogę kupić. Polecacie jakieś witaminy które maja w sobie wszystko (jod, witaminę D, żelazo itp)?

@joszka bardzo mi przykro, ale jestem dobrej myśli. Trzymam kciuki.
Ja biore femibion 1, lekarz mówił że jak najbardziej ok ;)
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z was korzysta z pakietu lux med? Jak tam jest z umawianiem się na wizyty? Z tego co widzę online jest osobno konsultacja gin a osobno usg. Co wybieracie? Czy umawiając się na konsultacje zrobią mi usg?
Pomijam fakt że w moim rejonie pokazuje że nie ma żadnej wizyty dostępnej a jeszcze w poniedziałek było pełno i nie wiem czy to jakiś chwilowy błąd portalu czy wtf....
Jutro idę na wizytę ( konsultacja ginekologiczna- prowadzenie ciąży) na Jaśkowa Doline, dam Ci znac, czy było USG :) co do wizyt - sprawdzaj co jakiś czas, bo czasami nie uaktualniają na bieżąco grafiku lekarzy w internecie...
 
Zobaczna blog Pan Tabletka - ma wpis o suplementach w ciąży:) ja biorę MamaDHA premium plus, ale zorientuj się w cenach- zamawiając w DOZ z darmowym odbiorem w aptece kosztują 33 zł, a gdy kupiłam je bezpośrednio w DOZ stacjonarnie zapłaciłam 58 zł...
Ale dużo natworzyłyście od rana!! Ja byłam dzisiaj u endo. Dostałam Euthyrox żeby zbić TSH (3,68😱). I babka zdziwiła się że nie biorę żadnych suplementów 1 trymestru tylko sam kwas foliowy. Chciałam zaczekać z tym do wizyty u gina żeby coś przepisał ale chyba sama mogę kupić. Polecacie jakieś witaminy które maja w sobie wszystko (jod, witaminę D, żelazo itp)?

@joszka bardzo mi przykro, ale jestem dobrej myśli. Trzymam kciuki.
 
Już po wizycie, jest piękny malutki zarodek, idelnie bijące serduszko, ciąża prawie zgrana z terminem wg OM... tylkopęcherzyk jest umiejscowiony fatalnie nisko, przy samej szyjsce [emoji17] dostałam skierowanie do szpitala i mają zadecydować czy ciąże kontynuujemy czy należy przerwać .. jestem załamana. Czekam teraz na izbie przyjeć.Zobacz załącznik 1188311
O Jezu daj znać...ja nie wiem za bardzo co to znaczy, czymś to grozi?
 
Ja biorę o m e g a m e d o p t i m a z dha, mają wszystko co zalecane dla kobiet w ciąży, bez zbędnych składników [emoji846]
Ale dużo natworzyłyście od rana!! Ja byłam dzisiaj u endo. Dostałam Euthyrox żeby zbić TSH (3,68[emoji33]). I babka zdziwiła się że nie biorę żadnych suplementów 1 trymestru tylko sam kwas foliowy. Chciałam zaczekać z tym do wizyty u gina żeby coś przepisał ale chyba sama mogę kupić. Polecacie jakieś witaminy które maja w sobie wszystko (jod, witaminę D, żelazo itp)?

@joszka bardzo mi przykro, ale jestem dobrej myśli. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry