reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Bardzo mi przykro @joszka 😔 łączę się z wami w bólu..

Dziewczyny jest bardzo dużo stron i nie wiem czy padło już pytanie o testy genetyczne (póki jeszcze nie zabronili nam ich robić...) - czy i na jakie się decydujecie? PAPPA czy Nifty? Macie jakieś doświadczenia?
Pytam, ponieważ jestem już 10+0 i najwyższy czas zrobić research.
Ja na pewno zrobię test Peppa i USG genetyczne u lekarza z certyfikatem fmf. Jeśli wyjdą jakieś nieprawidłowości to wtedy zrobię nifty.
Na kiedy masz termin jak już 10 TC?🙂 Ja dzisiaj 8+0 i mam 4 czerwiec 😁
 
Hej dziewczyny. Ja dziś byłam w laboratorium zrobić wyniki, kosztowały sporo bo 265zl... I czekałam w kolejce przed labo godzinę, nawet nie było gdzie usiąść 🤦 później jeszcze 30min w środku.wrocilam do domu zmęczona jakbym przebiegła maraton 🤦 ale w nagrodę kupiłam bułeczkę warzywna i babeczkę z malinami z ulubionej cukierni😍 dzisiaj odczuwam gule w gardle i brzuch nie swój ale bez większych mdłości i jeszcze nie wymiotowałam 😁😁😁 juuupiii i pije wodę na zapas 😉
Załączam Wam zdj z 7+0 i 7+4. Zobaczcie jak nasze fasolki szybko rosną 😍💓
Wow ale spora różnica 😍❤️ Cieszę się że dzisiaj masz lepszy dzień 🙂
 
Właśnie też mnie to zastanowiło. Koleżanka Julia chyba pomyliła grupy i powinna być na majowych [emoji2960][emoji6][emoji13]
Ja na pewno zrobię test Peppa i USG genetyczne u lekarza z certyfikatem fmf. Jeśli wyjdą jakieś nieprawidłowości to wtedy zrobię nifty.
Na kiedy masz termin jak już 10 TC?[emoji846] Ja dzisiaj 8+0 i mam 4 czerwiec [emoji16]
 
Dziewczyny ostatecznie się z Wami żegnam, serduszko niestety już nie bije..

Wam życzę nudnych ciąż bez mdłości i innych dolegliwości, zdrowych maluszków i jak najmniej stresów związanych z obecną sytuacją w kraju. Trzymacjcie się[emoji173]
Ogromnie mi przykro 😢 trzymaj się kochana
 
Ja na pewno zrobię test Peppa i USG genetyczne u lekarza z certyfikatem fmf. Jeśli wyjdą jakieś nieprawidłowości to wtedy zrobię nifty.
Na kiedy masz termin jak już 10 TC?🙂 Ja dzisiaj 8+0 i mam 4 czerwiec 😁

W sumie jest to jakieś rozwiązanie, zwłaszcza dla kobiet, które nie są w grupie ryzyka a i Nifty są odpowiednio droższe od PAPPY. Muszę to przemyśleć bo USG genetyczne mam już 17.11 :)
Aplikacja Preglife wyliczyła mi termin na 28.05 🙃
 
U mnie nigdy jakiś specjalnych zmian nie było, ot jeden bolący wielki paskudnik przed małpą a teraz mam cerę jak nastolatka... Codziennie budzę się z czymś nowym na twarzy. Na razie nie kombinuję, czekam niech się hormony uspokoją.
Z takich trywialnych spraw, ma ktoś tez problem z krostkami na buzi, odkąd jest w ciąży ? Ja przed ciąża nie miałam takich problemów, pory rozszerzone, ale syfy jakieś okazjonalnie zazwyczaj po jedzeniu, które mi szkodziło, albo przed okresem, ale teraz jest masakra. Nie mogę sobie z tym poradzić w żaden sposób , i to nie jest taki typowy trądzik, tylko taka kaszka, ale zaczerwieniona. Macie jakieś rady co z tym zrobić ?? Załączam zdjęcie, jest nieprzyjemne, dlatego ostrzegam w razie w.
 
Z takich trywialnych spraw, ma ktoś tez problem z krostkami na buzi, odkąd jest w ciąży ? Ja przed ciąża nie miałam takich problemów, pory rozszerzone, ale syfy jakieś okazjonalnie zazwyczaj po jedzeniu, które mi szkodziło, albo przed okresem, ale teraz jest masakra. Nie mogę sobie z tym poradzić w żaden sposób , i to nie jest taki typowy trądzik, tylko taka kaszka, ale zaczerwieniona. Macie jakieś rady co z tym zrobić ?? Załączam zdjęcie, jest nieprzyjemne, dlatego ostrzegam w razie w.
Ja wlasnie wrecz przeciwnie mam buzię jak tylek niemowlaka az dziw bo w poprzednich mialam taka cerę jak Ty i pomogło mi na pojedyncze wypryski smarowanie olejkiem z drzewa herbacianego
 
reklama
Bardzo mi przykro @joszka 😔 łączę się z wami w bólu..

Dziewczyny jest bardzo dużo stron i nie wiem czy padło już pytanie o testy genetyczne (póki jeszcze nie zabronili nam ich robić...) - czy i na jakie się decydujecie? PAPPA czy Nifty? Macie jakieś doświadczenia?
Pytam, ponieważ jestem już 10+0 i najwyższy czas zrobić research.
Ja będę robić w genomedzie w Wawie. Ale najpierw muszę zrobić USG 11-13 tydzień, przynieść im wydruk i dopiero pobierają krew. Chyba wszędzie tak robią. Ja będę robiła na początku grudnia.
 
Do góry