reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ale też nie do końca rozumiem serio [emoji23] jak zrobisz usg prenatalne (chyba że i tego zabronią), to też przy ewentualnych wadach będziesz mogła jechać za granicę. Chyba że chodzi Ci o to, że nifty da Ci tą wiedzę szybciej czy co? (Nie wiem kiedy się robi)

z tego co czytalam, nifty mozna zrobic szybciej, od 10 tygodnia :) ja mam wrazenie, ze teraz kazdy dzien sie liczy.


dziewczyny, moja fasola chyba bedzie jakims fanem jedzenia. jestem nienażarta. maz juz podejrzanie na mnie spoglada 😅 oczywiscie mam tak na wybrane rzeczy (szkoda ze slodycze tez sie wliczaja), bo na mysl o niektorych mi niedobrze😅 ale dzisiaj dostalam jakiegos trybu gotowania, przychodza znajomi, robie od rana jakies rzeczy i nawet piekę cinnamon rolls 😂
 
reklama
Zaczęło mnie zastanawiać jedno. W genomedzie zanim zrobią test sanco chcą dostać USG prenatalne. Bez tego nie robią. Skoro to są badania z krwi, po co im USG? Może tak naprawdę oni też oddają mi wyniki oparte na czystej kalkulacji, czyli tak naprawdę moim USG? Ciekawa jestem, czy jak im powiem, że bez usg chce, to też mi zrobią.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy wam też wypadają włosy w większych ilościach oczywiście ? Bo mi strasznie ciagle jak się czesze mnóstwo włosów na szczotce i podłodze w dwóch poprzednich ciążach to miałam busz normalnie szybko mi rosły i w ogóle a teraz to z takim tempem wyłysieje do porodu 😂🙄
 
Dziewczyny czy wam też wypadają włosy w większych ilościach oczywiście ? Bo mi strasznie ciagle jak się czesze mnóstwo włosów na szczotce i podłodze w dwóch poprzednich ciążach to miałam busz normalnie szybko mi rosły i w ogóle a teraz to z takim tempem wyłysieje do porodu 😂🙄
Mi zawsze wypadły ale nie widzę że teraz wiecej. Mam grzywe jak lew wiec jak kilka wiecej wpadnie to nawet dobrze 😂
 
Dziewczyny czy wam też wypadają włosy w większych ilościach oczywiście ? Bo mi strasznie ciagle jak się czesze mnóstwo włosów na szczotce i podłodze w dwóch poprzednich ciążach to miałam busz normalnie szybko mi rosły i w ogóle a teraz to z takim tempem wyłysieje do porodu 😂🙄
W pierwszej ciąży zrobiły mi się piękniejsze niż wcześniej - rosły szybciej, pod koniec ciąży miałam już poza tyłek, były lśniące i po prostu cudowne, potem długo takie zostały. Zaczęły wypadać coraz więcej pod koniec sierpnia, pod koniec września zaszłam w ciążę. I to się ciągnie i jest coraz gorzej. Mąż odkurza codziennie mieszkanie. To, co zbiera codziennie z podłóg jest jak plaga. Miło że czesze je często i wyciągam od razu że szczotki. Lnieje :(
 
Byłam dziś chwilę na marszu, ludzie są wściekli, było ich mnóstwo, może jednak coś się jeszcze zmieni...
Ja też jem bardzo dużo, czasem ma wrażenie że aż za dużo :D mam przy okazji pytanie do dziewczyn z IO, wiem że jest nas kilka. Trzymacie teraz dietę z niskim IG czy robicie sobie odstępstwa kiedy macie zachcianki? Przyznam szczerze, że odpuściłam odrobinę (choć nadal się staram) i boję się czy to nie zaważy na cukrzycy...

Dziś kilka razy już po południu zakuły mnie okolice jajnika z prawej strony... Oczywiście wystraszyłam się i poczytałam, a tam straszą że może choć nie musi oznaczać pozamaciczną... Wizyta dopiero za tydzień, pierwsza... Co myślicie?
 
Dziewczyny czy wam też wypadają włosy w większych ilościach oczywiście ? Bo mi strasznie ciagle jak się czesze mnóstwo włosów na szczotce i podłodze w dwóch poprzednich ciążach to miałam busz normalnie szybko mi rosły i w ogóle a teraz to z takim tempem wyłysieje do porodu 😂🙄
Oj tak:( mam gęste włosy, zawsze były wszędzie, ale teraz to już masakra - mycie albo czesanie i garść włosów w dłoni:( ale u mnie może to też byc spowodowane podwyższonym TSH, podpytam lekarza we wtorek.
 
reklama
Dziś kilka razy już po południu zakuły mnie okolice jajnika z prawej strony... Oczywiście wystraszyłam się i poczytałam, a tam straszą że może choć nie musi oznaczać pozamaciczną... Wizyta dopiero za tydzień, pierwsza... Co myślicie?
Czytalam, ze taki ból na początku ciąży jest fizjologiczny. Ponoć przy pozamacicznej ból jest ciągły i ostry. Tez się martwię takimi objawami, przy następnej wizycie koniecznie muszę zapytać lekarza czy to normalne.
 
Do góry