reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Cały dzień jadłam chleb z dżemem truskawkowym. Tylko to wchodziło dzisiaj. Ale o 17 wymyśliłam sobie ziemniaczki puree z marchewka z groszkiem 😂 No i ugotowałam !! 😂 także brzuch pełny. Ale czuje wciąż taki niedosyt jedzenia. Nie jem mięsa teraz bo śmierdzi wiec jakby co chwile czuje głód. No ale czuje tez mdłości i weź tu człowieku ciesz się ciążą 😂
Skąd ja to znam .. ten wstręt do mięsa, a szczególnie tego smażonego 😨 robię obiad mężowi i ryczę przy tym, bo nie mogę tych zapachów znieść .. To moja pierwsza ciąża i trochę inaczej to sobie wyobrażałam😂😂
 
reklama
Tez pierwsza ciąże miałam biochemiczna. Dopiero druga dała mi dziecko. Teraz trzecia. Dość „popularne” są te ciąże biochemiczne... kiedyś pytałam lekarza o to, dlaczego tak się dzieje to nie odpowiedział mi w sumie.
Najgorsze, że chociaż jest to bardzo częste, żadna z nas nie spodziewa się, że jej się to przydarzy. A później niestety zostawia ślad w psychice i kładzie duży strach na kolejne ciąże..
 
Odór mięsa jest nie do zniesienia, ale też różne smaki mi nie pasują które wcześniej były okej. A jak jest u was?
Ja codziennie mam smak na coś innego. Raz dwa dni jem pomidorową, później znowu ryby wędzone, od wczoraj non stop kanapki z zielonym ogórkiem. I oliwki, oliwki zielone kocham, a teraz smakują mi wyjątkowo. Za to dziś smażyłam młodemu frytki i aż mnie cofnęło, nie smakuje mi też pizza i jem o wiele mniej mięsa niż zazwyczaj...
 
Ja codziennie mam smak na coś innego. Raz dwa dni jem pomidorową, później znowu ryby wędzone, od wczoraj non stop kanapki z zielonym ogórkiem. I oliwki, oliwki zielone kocham, a teraz smakują mi wyjątkowo. Za to dziś smażyłam młodemu frytki i aż mnie cofnęło, nie smakuje mi też pizza i jem o wiele mniej mięsa niż zazwyczaj...
Pomidorowa ... 😍 na pomidory się chwilowo obraziłam, ale zupę chyba musze ugotować 🙈
 
Ja codziennie mam smak na coś innego. Raz dwa dni jem pomidorową, później znowu ryby wędzone, od wczoraj non stop kanapki z zielonym ogórkiem. I oliwki, oliwki zielone kocham, a teraz smakują mi wyjątkowo. Za to dziś smażyłam młodemu frytki i aż mnie cofnęło, nie smakuje mi też pizza i jem o wiele mniej mięsa niż zazwyczaj...
Mięsa nie dotykam od dwóch tygodni, suchy makaron, rosół, kanapki z ogórkiem zielonym i dżemem truskawkowym. No i ziemniaki, pizza mi nie smakuje lazania spaghetti bleeeeh a jak czuje jajka to jest mi tak nie dobrze, że masakra.. Mąż mnie oszczędza i w większości to on gotuje.
 
reklama
Ja od tygodnia w ogóle nie jem obiadów bo mnie odrzuca, za to dziś ze smakiem zjadłam sałatkę śledziową😂 i kawa też nie wchodzi, no każdą ciąża inaczej...
 
Do góry