reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Boże, mam tak samo!! Nie mam mdłości, ale za to ciągle jestem głodna! Staram się jeść regularnie co 2-3 h, ale często zjem obiad, a pół godziny później ssie mnie w żołądku... To jest straszne. Często budzę się w środku nocy i jestem tak głodna że aż boli mnie od tego głowa...
Ja od dwoch dni jestem ciągle głodna, burczy mi w brzuchu że aż wstyd. Dzis w nocy obudziłam się przed pierwszą bo się głodna zrobiłam. Mąż jeszcze nie spał więc mu powiedziałam, że zjadłabym kebaba, takiego co jemy zawsze po imprezach na rynku. Zaczęłam się zastanawiać czy by mi nie dowiezli w nocy do domu. Ale uznałam to za mega wygórowaną zachciankę. Poszłam spałaszować cos z lodówki. Zadowolona wróciłam do męża, a mąż do mnie że zjadłby kebaba.. czasami się zastanawiam czy my razem nie jesteśmy w ciąży, bo bywa że ma więcej objawów ciążowych ode mne. Tylko cyce go nie bolą.. resztę objawów juz miał.
 
reklama
Dobre;) hehe
Ja od dwoch dni jestem ciągle głodna, burczy mi w brzuchu że aż wstyd. Dzis w nocy obudziłam się przed pierwszą bo się głodna zrobiłam. Mąż jeszcze nie spał więc mu powiedziałam, że zjadłabym kebaba, takiego co jemy zawsze po imprezach na rynku. Zaczęłam się zastanawiać czy by mi nie dowiezli w nocy do domu. Ale uznałam to za mega wygórowaną zachciankę. Poszłam spałaszować cos z lodówki. Zadowolona wróciłam do męża, a mąż do mnie że zjadłby kebaba.. czasami się zastanawiam czy my razem nie jesteśmy w ciąży, bo bywa że ma więcej objawów ciążowych ode mne. Tylko cyce go nie bolą.. resztę objawów juz miał.
 
Ja wylądowałam w szpitalu w niedziele na 3 dni właśnie z powodu tych plamień brązowych. Najpierw mówili, że to krwiak podkosmówkowy, ale już teraz 3 kolejnych lekarzy prywatnie powiedziało, że nie widzą żadnego krwiaka. Nic nie mówili też o żadnym odklejaniu, a raczej że to normalne przy pracy macicy teraz.
Dziewczyny ale jestem zestresowana :( Wczoraj wieczorem zobaczylam na papierze delikatne brazowe plamienie, oczywiscie mnie to przerazilo i umowilam sie na dzis do lekarza.
Z jednej strony ok, bo serduszko bije i zarodek sie rozwija , ale lekarz zauwazyl, ze delikatnie kosmykowka się odkleja w jednym miejscu :( Kazal leżeć i brac luteine dopochwowo, za tydzien mam kontrole.
Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje?Zobacz załącznik 1194852
 
Ja od dwoch dni jestem ciągle głodna, burczy mi w brzuchu że aż wstyd. Dzis w nocy obudziłam się przed pierwszą bo się głodna zrobiłam. Mąż jeszcze nie spał więc mu powiedziałam, że zjadłabym kebaba, takiego co jemy zawsze po imprezach na rynku. Zaczęłam się zastanawiać czy by mi nie dowiezli w nocy do domu. Ale uznałam to za mega wygórowaną zachciankę. Poszłam spałaszować cos z lodówki. Zadowolona wróciłam do męża, a mąż do mnie że zjadłby kebaba.. czasami się zastanawiam czy my razem nie jesteśmy w ciąży, bo bywa że ma więcej objawów ciążowych ode mne. Tylko cyce go nie bolą.. resztę objawów juz miał.
Haha no jakbym o swoim czytała🤣
Obudziłam go ostatnio o 5 nad ranem standardowo na masowanie zbolalych piersi a on zaczął podpytywać czy może przypadkiem głodna nie jestem. W sumie nie byłam, ale tak mnie zmanipulował, że 5 minut później był już w samochodzie w drodze do McDonalda🤣
 
Wy tu o McDonaldach i KFC a ja nawet myśleć nie mogę o takim jedzeniu... Właśnie na siłę wcisnęłam śniadanie kromeczkę z pomidorem i musztardą... Gotuję dzieciom obiad i to jest tortura bleee.
 
reklama
Do góry