reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Co zrobić - może taka moja uroda. Już się jak głupia nadenerwowałam ze nie mam porządnych objawów przez dwa tygodnie, na USG wyszło wszystko ok, takze już sobie obiecałam ze spróbuje wyluzować, przynajmniej przez pare dni. Ale nie powiem trochę mnie to zaskoczyło ze tak wcześnie już coś widać - postronii pewnie nie wpadli by na to, ale ja czy mąż widzimy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Dzieki za odpowiedz !
Ja już też widzę różnicę. Na dole mam zaokrąglony. Nie jest mocno ale ja znam swój brzuch i wiem też ja wygląda jak jest wzdęty. A teraz nawet jak się położę na plecach to już się nie zapada, a zawsze mój się śmiał , że brzuch leży na moim kręgosłupie 😅
W pierwszej ciąży w 13/14 TC miałam już widoczny brzuch. 🙂
Teraz mam 9+3🙂
 
reklama
Czy tylko ja tutaj nie gram ?:D
Znaczy jak syn był młodszy to graliśmy z nim w planszowki ale już mu przeszło. A z mężem jakbym chciała to niestety ale czasu brak.
Kiedyś grałam, oj grałam, nocki zarywalam.
Ja !!! Jeszcze ja nie gram 😁😁 powiem szczerze że nigdy nie lubiłam grać na konsoli czy kompie. Nawet jako dziecko czy nastolatka 😉 do tej pory lubię grać w karty albo jakaś planszowke, chociaż teraz gramy z synem 🙂 ale też są emocje 😁 a tak to bardzo lubię czytać, tylko teraz jak tylko wezmę książkę do ręki to się kończy migreną. Ale codziennie z synem co najmniej półgodziny czytamy przed snem, chyba że ktoś pierwszy odpadnie i zaśnie 🥰
 
Mój mąż robi mi zdjęcia co tydzień, w pozocji bokiem, przodem i tyłem, odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży. Stawia mnie w tym samym miejscu, aparat na statywie w tym samym ustawieniu. Bedzie chciał zrobić z tego filmik. Podobno do tej pory zmiany widoczne są tylko w moich piersiach. Ja tych zdjęć na razie nie oglądam ;)
Mi mąż w pierwszej ciąży robił raz w miesiącu takie zdjęcie [emoji3526] w tym samym miejscu i w tych samych leginsach i koszulce. Fajna pamiątka a taka sesja co tydzień to będzie jeszcze lepszy efekt.
Synka urodziłam w środę i przez cały jego pierwszy rok życia robiłam mu zdjęcie co środę z szumisiem, żeby było odniesienie jak rośnie [emoji16]
 
No nie tylko Ty, w tym temacie to jestem całkowicie do tyłu bo nie gram[emoji87] a wczoraj to miałam wgl reset od telefonu więc jest co nadrabiać[emoji1]
Też nie gram. I w szoku jestem, że tyle dziewczyn gra [emoji3526] nie wiem dlaczego myślałam, że tylko faceci grają [emoji23]
Mój mąż kiedyś grał sporo, teraz nie ma czasu i tylko czasem w coś zagra za to namiętnie oglądałby w tv program gdzie inni grają [emoji85]
Planszowki za to bardzo lubię i karty [emoji16]
 
Witam, się w pochmurny poniedziałkowy poranek. U mnie od soboty oprócz mdłości doszły jeszcze wymioty :( czuje się mega osłabiona. Dzieci wyprawiłam do szkoły i przedszkola i chwilę poleżę i zaraz biorę się do pracy.

Ja myślałam o detektorze tylko ze względu na dzieci zeby mogły podsłuchać dzidziusia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, z ciekawości .. jak tam u Was wyglądają brzuchy? Widzicie zmiany?

U mnie dzisiaj 8t3d no i nie powiem jak dla mnie od ~10 dni widzę delikatny brzuszek, takie jakby porządne wzdęcie. Internet mówi że to za wcześnie 🙄

Jak u Was?
Ja już nie mieszczę się w moje ulubione spodnie. Na szczęście mam kilka par z czasów kiedy byłam trochę grubsza
 
Do góry