reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja ostatnią miesiączkę miałam 13 września, ale ciąża okazała się starsza o 4 dni czyli liczę, że ostatnia miesiączka była tak jakby 09.09.2020 r., jak to zobaczyłam to uświadomiłam sobię, że równiótko 21lat temu dostałam pierwszą miesiączkę tj 09.09.1999r. (data łatwa do zapamiętania) ;)
Ty pamiętasz datę pierwszej miesiączki?? :o
Ja nawet nie potrafię określić dokładnie ile lat miałam...chyba coś koło 11
 
Właśnie wyszłam z USG, serducho bije, wszystko z córką (oby!!!) okej :)
Prenatalne ma w 1 i 2 tygodniu grudnia (najpierw sobie zrobię Luxmed, potem 12 grudnia prywatnie). Spytałam o pappa i ta od USG powiedziała, że to tylko płatne. Niedługo mam lekarza, zobaczę co on powie.
Gratulacje udanej wizyty. Co do peppy po 35 rż na bank jest darmowa.
 
reklama
Moj syn byl duzy ale nie było mi dane go urodzic naturalnie, tzn probowalam na oksytocynie 12 h i myslalam, ze juz zejde z tego świata, a ostatecznie mnie pocięli. Najważniejsze, że skonczylo sie dobrze.
Dziewczyny które mierza sobie ciśnienie. Jaki macie puls? Bo ja chwilami czuje, ze az mi glowa pulsuje, wtedy mierze i mam zawsze 90-100, a na wizycie mialam 130 😳 gdzie nigdy tak nie mialam. Lekarz mowil, ze jesli tak dalej bedzie to założą mi na dobę holtera. Wy też macie takie wysokie tętno?
 
Do góry