reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny co mozna na mega katar? Zarazilam sie od corki mam tak zawalony nos.. glowa mnie boli.. a juz nie pamietak.m chyba tylko zwykle psikacze z soli albo hipertoniczne?:(
Polecam *spam* do nosa. Nawet jak w ciąży nie byłam to go stosowalam . Olejki do inhalacji. Jak będzie naprawdę ciężko to nasivin dla dzieci. Chociaż mi nasivin od dluzszego czasu powoduje efekt odwrotny do zamierzonego. U córki też, u syna krwawienie z nos. Staramy się tego nie używać.
 
Tak chodziłam do Mielcarka przed poronieniem. Super że idziemy tak samo, może spotkamy się na porodówce [emoji1787]
Umówiłam się na wizytę prowadzenie ciąży. Gdzie chodzisz do lux med? Masz fajnego lekarza? Ja średnio zadowolona jestem z tej babki co dziś poszłam.
Zleciła mi badania te typowe do 10 tyg, toxo, tsh, mocz, morfologia, hivy i te inne.
Pappa to prenatalne łącznie z usg oblicza te wszystkie ryzyka :)
Tak :D tez już Ciebie tu widziałam, bo trochę podczytywalam wątek :) Ty tez byłaś kiedyś u dr Mielcarka, który mi histeroskopie robił, z tego co pamietam :)
Pappa to prenatalne? Tez myśle żeby tak zrobic
U mnie dziś tez 8+4 a z usg 8+5, wiec idziemy łeb w łeb :D tez mam opiekę w lux med, jakie skierowania dostałaś? Umowilas się po prostu na wizytę związana z ciąża?
I gratuluje tez!!! [emoji3059]
 
Inhalacje z soli fizjologicznej jeśli masz nebulizator. W sypialni na noc fajny jest gałganek aliny, takie zawiniątko z ząbków czosnku (jak zrobić tłumaczy Pan tabletka). Mąż miał katar 3 dni, a synek wczoraj dostał katar a dziś już jest super, także polecam, działa [emoji6] Wypróbowane nie raz, nie dwa [emoji108]
Dziewczyny co mozna na mega katar? Zarazilam sie od corki mam tak zawalony nos.. glowa mnie boli.. a juz nie pamietak.m chyba tylko zwykle psikacze z soli albo hipertoniczne?:(
 
Hej :) pozwolę sobie dołączyć :) dziś 8+4, jestem świeżo po wizycie, bubu ma 2,11 cm :) na razie wszystko Ok :) jestem po 3 poronieniach i stres będzie chyba do samego końca... za 3 tyg prenatalne. Dziewczyny czy robicie badanie sanco?
No witamy witamy :) mam nadzieję że zostaniemy tu już do końca :*

Ja byłam dzisiaj na wizycie z pakietu lux med. Dostałam skierowanie na badania. Zrobili mi szybkie usg. Dzidziol urósł prawie 3 mm w trzy dni i teraz ma 2.04 cm co wskazuje na 8t5d a wg miesiączki mam 8t4d [emoji2]
To piękne wieści :)

Hej kochane. Dzisiaj ciężki dzień miałam. Byłam na krzywej cukrowej plus te wszystkie badania i badania krwi do endo. Masakra na pierwszym pobraniu chyba 8 fiolek krwi ściągnęła 😢 później drugie pobranie było jeszcze gorsze bo jak się wbiła w inna żyłę to krew nie leciała i kazałam wyciągnąć , nie kręcić tylko wbić w inna żyłę. Wiec w sumie miałam 4 wkłucia . Coś okropnego. Prawie tam zemdlałam. Po wypiciu glukozy miałam takie mdłości ze hej ... dobrze ze to już za mną .

mam 50 stron do przeczytania. Nie ma opcji żeby to zadrobic.Zaskakujecie mnie 😂

gratuluje udanych wizyt 🥰
Biedna.. współczuję. Mi babka tak ostatnio grzebala w żyle że zrobił mi się ogromny krwiak i taka kulka pod skórą na żyle. Bol był taki że nie dało się wyprostować ręki... po tym incydencie zmieniłam lab :p
 
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
 
reklama
Tak chodziłam do Mielcarka przed poronieniem. Super że idziemy tak samo, może spotkamy się na porodówce [emoji1787]
Umówiłam się na wizytę prowadzenie ciąży. Gdzie chodzisz do lux med? Masz fajnego lekarza? Ja średnio zadowolona jestem z tej babki co dziś poszłam.
Zleciła mi badania te typowe do 10 tyg, toxo, tsh, mocz, morfologia, hivy i te inne.
Pappa to prenatalne łącznie z usg oblicza te wszystkie ryzyka :)
Ja chodzę prywatnie do Piatkowskiego w Gdyni. Dziś mi zlecił kilka badań i nie ukrywam, ze fajnie byłoby pójść do luxmed i dostać na cześć skierowanie, wiec może sie umowie :)
 
Do góry