reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Jedne dzis polecają szczepienia inne nie.
Inne z Was polecają spodnie ciążowe z Lidla.

A ja od siebie polecę Wam paczka ze śmietaną :)
Polecam, zajebisty jest ❤😎😂
U nas dzisiaj w pracy były urodziny koleżanki i przyniosła taki mega słodki, ciężki tort z bitą śmietaną. Zjadłam cały kawałek, z grzeczności, a teraz aż mi się w głowie kręci :( Słodkości u mnie potęgują mdłości i zgagę, a mimo to, mam na nie ochotę...
 
reklama
Ja od kiedy jestem w ciąży nie tknęłam słodyczy. Zawsze lubiłam coś słodkiego do kawy mieć. Teraz mam fazę na słone 🤩 Kabanosy, prażynki duszki, ostatnio camembert na ciepło. Chodzi jeszcze za mną bagietka z łososiem albo tuńczyk tak prosto z puszki 😛
 
Ja od kiedy jestem w ciąży nie tknęłam słodyczy. Zawsze lubiłam coś słodkiego do kawy mieć. Teraz mam fazę na słone 🤩 Kabanosy, prażynki duszki, ostatnio camembert na ciepło. Chodzi jeszcze za mną bagietka z łososiem albo tuńczyk tak prosto z puszki 😛
Zdecydowanie zamienilysmy sie miejscami 🙈
 
Szczepionka, którą szczepisz się w tym roku jest na wirusy z roku poprzedniego. Dlatego uważam, że jest bez sensu
Boże przecież to by była najgłupsza głupota jak by się człowiek szczepił w danym roku na wirusa z poprzedniego [emoji85][emoji85]
Serio wyznajecie takie teorie?
Nie słyszałam jeszcze, by któraś kobieta w ciąży zachorowała, która nie była zaszczepiona, także sorry ale nie przemawia to do mnie:) to nie jest tak, że jestem przeciwko szczepionkom, bo szczepie swoje dziecko na wszystko co trzeba ale myślę, że nie ma co popadać w paranoje.
O tym polio i gruzlicy napisałam w kontekście ogólnym [emoji3526] bo jak napisałaś, że co ma Cię dopasc to i tak dopadnie to myślałam, że jesteś przeciwna wszystkim szczepieniom.
Ja nikogo do niczego nie mawiam, jesteśmy dorosłe i każda ma swój rozum.
 
Ja w poprzedniej ciazy nie moglam patrzec na słodycze, a teraz tak pol na pol, zależy od dnia. Czasem jedynie slone wchodzi, ale sa dni, ze odrobina słodkiego tez nie pogardzę 😉
Ze swojej strony polecam zupe pomidorowa, wyszla mi dzis obłędna 😍
 
Jedne dzis polecają szczepienia inne nie.
Inne z Was polecają spodnie ciążowe z Lidla.

A ja od siebie polecę Wam paczka ze śmietaną :)
Polecam, zajebisty jest [emoji173][emoji41][emoji23]
Mnie coś wcale na słodkie nie ciągnie od kilku dni. Ale z tego akurat się cieszę [emoji16] za to chodzi za mną śledź.
Jak to jest ze śledziami w ciąży ? W poprzedniej jadłam a teraz się zastanawiam, bo to jednak surowa ryba
 
Myślę że od marynowanych śledzi nic Ci nie będzie. Ja ostatnio nawet sushi jadłam. Uznałam że raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Później po urodzeniu dziecka przez dobre pół roku nie będzie można jadać takich rzeczy.
 
Mnie coś wcale na słodkie nie ciągnie od kilku dni. Ale z tego akurat się cieszę [emoji16] za to chodzi za mną śledź.
Jak to jest ze śledziami w ciąży ? W poprzedniej jadłam a teraz się zastanawiam, bo to jednak surowa ryba
Cała poprzednia ciążę jadłam głównie mandarynki i śledzie. Także, myślę, że nie szkodzi :)
 
reklama
Ja bym nie ruszyła surowej ryby/mięsa. Bardzo lubię sushi ale toksoplazme możesz złapać nawet po małym kawałku mięsa. Dla Ciebie może to nic, ale u dziecka może doprowadzić do takich powikłań że szok.
Myślę że od marynowanych śledzi nic Ci nie będzie. Ja ostatnio nawet sushi jadłam. Uznałam że raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Później po urodzeniu dziecka przez dobre pół roku nie będzie można jadać takich rzeczy.
 
Do góry