reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

1. Mnie tez koszmarnie cierpną dłonie, gin zaleciła mi 3x po 2 tabletki asmag forte i jest trochę lepiej. Może tobie tez pomoże? 2. Znam dobrze takie problemy, tez zainwestowaliśmy i właśnie mamy krucho z kasą, choć nie mamy może tak dużego ciśnienia z wykańczaniem i przeprowadzka. Ze względu na naszą pracę mamy tez okresy, kiedy nie wiadomo jak znaleźć czas na cokolwiek i każdy chodzi spięty i zapracowany. To bardzo trudne, bo nie masz na to wpływu- jak wy z kredytem, ciąża czy kasą ogólnie- w takiej sytuacji często człowiek slupia się na własnym nieszczęściu i obwinia drugą osobę o wiele. I niestety wtedy to takie pretensje zwykle są niezrozumiane przez wiec faktycznie jedyne co można zrobić to trochę wytłumaczyć swoje stanowisko i samopoczucie i zacisnąć zęby. Nie robić ponad siły, bo zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze, zresztą jak by nie było to choroba czy ciąża przeleżana z powodów zdrowotnych (odpukać) tez przekłada się na koszty. Robić sobie małe przyjemności, spacery, jogę z jutiubem, coś obejrzeć, i jeśli się da to poprosić o pomoc rodzinę albo przyjaciół. Kiedy jak nie teraz...
Trochę w końcu udało się dojść do porozumienia z mężem. Wyjaśniliśmy sobie, że mamy obydwoje za dużo na głowie. Decyzja w sprawie kredytu przyszła pozytywna więc trochę nam ulżyło i rodzina Nam chce pomóc z wykończeniem wiec jeden problem z głowy :) Dzięki za wsparcie :)
 
reklama
Odebrałam wyniki testu oczywiście pozytywny...mój lekarz nie odbiera , bo wyjechał na tydzień za granicę...jedyny lekarz , który mi został to ten z przychodni...martwię się coraz bardziej , bo dalej mam tą biegunkę i takie dziwne bóle ....jakoś to przetrwam...
Na biegunkę spokojnie można brać smectę tak mi ginekolog mówiła
 
Na biegunkę spokojnie można brać smectę tak mi ginekolog mówiła
Brałam , ale było jeszcze gorzej ...może to po prostu wina wirusa ...
Dziewczyny jakie polecacie koszule ?chciała bym coś zamówić , żeby nie zostawiać na ostatnią chwilę , ale kompletnie nie mogę się zdecydować
Mam tez problem z dobraniem stanika, przed ciążą miałam już 95E...
 
Brałam , ale było jeszcze gorzej ...może to po prostu wina wirusa ...
Dziewczyny jakie polecacie koszule ?chciała bym coś zamówić , żeby nie zostawiać na ostatnią chwilę , ale kompletnie nie mogę się zdecydować
Mam tez problem z dobraniem stanika, przed ciążą miałam już 95E...
Odnośnie biustonoszy to polecam sklep internetowy Amazonka bielizna i brafiting na Facebooku albo Instagramie, a stacjonarnie tylko w Poznaniu. Dziewczyny dobierają rozmiar online, ja zamawiałam bieliznę już kilka razy i trafiły idealnie. Teraz też się zbieram żeby coś zamówić bo mój rozmiar aktualnie to 85I a teraz musiałabym mieć większą miseczkę 🙈
 
Hej mamuśki. Ja troche z innej beczki. Mianowicie robiłam test obciążenia glukoza, jestem w 25 tyg ciazy i teraz wyniki na czczo mam 95 wychodzi ze ok, jednak po godzinie 187 a po dwóch 141, mam się czym martwic? Dodam, że choruje na niedoczynnosc tarczycy hashimoto nie wiem czy to ma znaczenie pewnie jakieś ma ale napisze o tym bo juz sama nie wiem co myśleć...wizyta u gin dopiero w piątek..pomocyy
 

Załączniki

  • 20210309_131159.jpg
    20210309_131159.jpg
    600,6 KB · Wyświetleń: 39
Hej mamuśki. Ja troche z innej beczki. Mianowicie robiłam test obciążenia glukoza, jestem w 25 tyg ciazy i teraz wyniki na czczo mam 95 wychodzi ze ok, jednak po godzinie 187 a po dwóch 141, mam się czym martwic? Dodam, że choruje na niedoczynnosc tarczycy hashimoto nie wiem czy to ma znaczenie pewnie jakieś ma ale napisze o tym bo juz sama nie wiem co myśleć...wizyta u gin dopiero w piątek..pomocyy
Według mnie masz cukrzyce ciążową. Ja mam stwierdzoną tylko po tym, że na czczo miałam 96.
Na czczo powinno być poniżej 92 po 1h poniżej 180 a po 2 h poniżej 153 u mnie patrzą poniżej 140.
 
Hej mamuśki. Ja troche z innej beczki. Mianowicie robiłam test obciążenia glukoza, jestem w 25 tyg ciazy i teraz wyniki na czczo mam 95 wychodzi ze ok, jednak po godzinie 187 a po dwóch 141, mam się czym martwic? Dodam, że choruje na niedoczynnosc tarczycy hashimoto nie wiem czy to ma znaczenie pewnie jakieś ma ale napisze o tym bo juz sama nie wiem co myśleć...wizyta u gin dopiero w piątek..pomocyy
Hashimoto nie ma tu wg mnie znaczenia. Ale te wyniki ewidentnie wskazują na cukrzycę ciążowa. Tak jak mimi napisala, na czczo powinno być do 92, po 1h do 180 wiec i tu i tu masz przekroczone. Gin pewnie wysle do diabetologa
 
reklama
Do góry