reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

hihi, a bo to jakoś tak wyszło, ja wciąż nowa na tym forum i próbuję się tu odnaleźć :D Jak świeżo zaszłam w ciążę, to szukałam miejsca dla siebie i niestety trafiłam na takie fora, że stwierdziłam, że to nie dla mnie, ja się do tego nie nadaję 🙈 A dopiero niedawno babyboom znalazłam i tu już zostałam :) A jestem w 30tc. Doktorka dziś powiedziała, że za 7 tyg rodzimy (ze względu na wiek, bliźniaki, pierwszy poród, cukrzyca ciążowa - będzie cc)
Mam nadzieję, że i ja wytrzymam jeszcze 3 tyg🙂 jutro może się dowiem na wizycie czegoś konkretnego bo przenoszę się już do poradni przyszpitalnej
 
reklama
Mam termin na początek czerwca, lekarz twierdzi, ze będzie to raczej koniec maja 🙈
Walizkę mam częściowo spakowana, nie mam jeszcze prowiantu :p
Ubrania wyprane częściowo, nic nie poprasowane. Łóżeczko i wózek czekają na pranie i odświeżenie - po starszym dziecku ;) także czasu coraz mniej a z robota jesteśmy w lesie 🙈😂
Mnie jeszcze czeka przeprowadzka przed porodem a termin 15.06 (planowa cesarka ze względu na poprzednią i na astmę) czasu coraz mniej, rzeczy nie wypranie ani nie wyprasowane. Na szczęście łóżeczko już kupione i wózek. Tak samo jestem w lesie 🙉 Szyjkę mam skróconą trochę, ale podobno dobrze trzyma dzięki luteinie. Mam nadzieję, że się mały za szybko nie urodzi i zdążę ogarnąć wszystko przed porodem 🙂 o walizce nawet jeszcze nie myślałam a pasowałoby mieć w pogotowiu🙈
 
Dziewczyny, a tak ogólnie to jesteście już spakowane tak konkretnie ? Ja wczoraj złożyłam zamówienie w aptece i na allegro i jak przyjdzie to wypiore resztę rzeczy i zacznę się chyba pakować. Stresuje mnie to jakoś. Pierwsze dziecko rodziłam szybciej z dnia na dzień i jakoś człowiek tak się nie zastanawial. Teraz ta pandemia, brak odwiedzin. Ja dodatkowo cukrzyca i z tego co wiem trzeba wziąć jedzenie żeby zjeść swoja ilość posiłków 🤷 a kolacja w szpitalu około 16-17
Tak, u mnie torba już czeka. Z tym że mi w poniedziałek ściągają pessar i ja mogę już urodzić w każdej chwili
 
Jestem spakowana od 32 tygodnia przez skracajaca sie szyjke, jutro konczymy 36 :)
Dziewczyny, a tak ogólnie to jesteście już spakowane tak konkretnie ? Ja wczoraj złożyłam zamówienie w aptece i na allegro i jak przyjdzie to wypiore resztę rzeczy i zacznę się chyba pakować. Stresuje mnie to jakoś. Pierwsze dziecko rodziłam szybciej z dnia na dzień i jakoś człowiek tak się nie zastanawial. Teraz ta pandemia, brak odwiedzin. Ja dodatkowo cukrzyca i z tego co wiem trzeba wziąć jedzenie żeby zjeść swoja ilość posiłków [emoji1745] a kolacja w szpitalu około 16-17
 
Ja mam spakowane wszystkie rzeczy dla małej. Dla siebie jeszcze nie. Na razie to wygląda tak:
 

Załączniki

  • IMG_20210505_112423.jpg
    IMG_20210505_112423.jpg
    595,7 KB · Wyświetleń: 112
Tak, najpierw dokładne badanie, usg i potem ściągamy :) Ja prowadzę ciąże w medicover i tam też będę miała ściągnięty :)
Lekarz proponował mi ściągnięcie w szpitalu, gdybym miała urodzić zaraz po ściągnięci. Zastanawiam się jaka jest na to szansa :p
A ty w którym tygodniu jesteś?
 
reklama
Lekarz proponował mi ściągnięcie w szpitalu, gdybym miała urodzić zaraz po ściągnięci. Zastanawiam się jaka jest na to szansa :p
A ty w którym tygodniu jesteś?
Sciagany będę miała 36+3 :) Dziś mam 35+5 :) Ja mam szpital kawałek do medicover to najwyżej wezmę taxi 😂 Chociaż liczę że urodzę najwcześniej 11. 05 bo chce chociaż raz męża wykorzystać. Ten celibat mnie wykończy 😂
 
Do góry