reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A dziewczyny moja mała waży obecnie 2300...czy to nie za mało ?
Lekarz oglądał ostatnie pomiary i kręcił nosem , ale potem powiedział , że urosła .
No i też pamiętaj że ta waga jest +- tylko. Mi ostatnio przy wadze 2365gr pisało +-350gr a to robi ogromna różnice już. Także spokojnie :)
 
reklama
No i są na świecie nasi dwaj dżentelmeni 🙂 niestety podłączeni pod tlen i karmieni sonda, ale mówią mi że przy wczesniakach to częste. Waga chłopców: Filip 2370g (47cm), Franek 2500g (50cm). Ogromna pomyłka przy USG które mi robili w szpitalu. Wg 3 lekarzy Filip miał mieć hipotrofie bo zatrzymał się przy wadze z 32tc 1700g...a tu zonk😁 pozdrawiamy serdecznie
Gratulacje dla mamy i dzieci. Będzie dobrze, na pewno.
 
Gratuluje przystojniaków 🥰 ja juz też rozpakowana wcześniej. Miałam termin na 13.06. urodziłam ale 13 maja. Saczyly mi sie wody plodowe od jakiegos czasu i podjeto nieudana probe wywolania a skonczylo sie na cc. Maluch ok czekam az mi go dadza na sale. Przyjmuje antybiotyk i kroplowki. 9/10 pkt 2700 i 51 cm pozdrawiamy 🥰
O! Proszę jaka niespodzianka 😀 Najważniejsze że wszystko dobrze. Gratulacje dla mamy i maluszka.
 
No i ja po wizycie.
Pakuje się do szpitala. 😣
Jeszcze dzisiaj mam być na oddziale. Duże ciśnienie...lekarz rozważa cesarkę , bo nerki też powoli mi wysiadają ...kończę 35tydzień...jestem załamana .
Spokojnie, spokojnie, nic się nie stresuj, 35tydz to nie jest źle, maleństwo da radę. Będziesz pod opieką lekarzy a to najważniejsze. Wszyscy razem dacie radę 🌷
 
No i są na świecie nasi dwaj dżentelmeni [emoji846] niestety podłączeni pod tlen i karmieni sonda, ale mówią mi że przy wczesniakach to częste. Waga chłopców: Filip 2370g (47cm), Franek 2500g (50cm). Ogromna pomyłka przy USG które mi robili w szpitalu. Wg 3 lekarzy Filip miał mieć hipotrofie bo zatrzymał się przy wadze z 32tc 1700g...a tu zonk[emoji16] pozdrawiamy serdecznie
Gratuluje przystojniaków [emoji3059] ja juz też rozpakowana wcześniej. Miałam termin na 13.06. urodziłam ale 13 maja. Saczyly mi sie wody plodowe od jakiegos czasu i podjeto nieudana probe wywolania a skonczylo sie na cc. Maluch ok czekam az mi go dadza na sale. Przyjmuje antybiotyk i kroplowki. 9/10 pkt 2700 i 51 cm pozdrawiamy [emoji3059]
Gratulacje[emoji3059][emoji3590]
 
reklama
Gratulacje dla rozpakowanych 🥳 marysia1205 trzymam kciuki!
Ja się zastanawiam co z tą wagą, przybierałam intensywnie przez całe 7 miesięcy (11kg) a od 3 tyg waga stoi w miejscu zupełnie choć jem tak samo +trochę więcej lodów🥲. Mam nadzieje ze to nic złego :/
 
Do góry