reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
A czy któraś z Was używała TENSa lub planuje?
Używałam przy pierwszym porodzie. Bez tego bym odjechała chyba na zawał. Teraz już czeka poszukiwany z wypożyczalni. Na skurcze krzyżowe pomaga. Na zwykle nie. Gdy pomagał mi na krzyżowe, to w tym momencie czułam zwykle skurcze. Zwykły skurcz to był lekki w porównaniu z tym drugim. Większość porodu pomaga. Później już nie aparat nie dawał rady. Pod koniec ijuz chciałam by odłączyli.
 
Używałam przy pierwszym porodzie. Bez tego bym odjechała chyba na zawał. Teraz już czeka poszukiwany z wypożyczalni. Na skurcze krzyżowe pomaga. Na zwykle nie. Gdy pomagał mi na krzyżowe, to w tym momencie czułam zwykle skurcze. Zwykły skurcz to był lekki w porównaniu z tym drugim. Większość porodu pomaga. Później już nie aparat nie dawał rady. Pod koniec ijuz chciałam by odłączyli.
Noo właśnie, bo jakiś do tej pory zwlekałam i muszę podjąć decyzje o inwestycji, bo już 37 tc., a obie położne z którymi rozmawiałam bardzo polecają. Wiem ze można użyć szpitalnego podczas porodu, ale czytalam ze chyba ma sens jeśli jest w użyciu już w domu, podczas 1 fazy skurczów.
 
reklama
Do góry