reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Ja już dziś rozpakowana. Zaczął odchodzić mi czop śluzowy i zrobili mi dziś cc. Synek zdrowy 3200g i 54 cm 😃🥰 Długo szukaliśmy imienia, ale zostaję ostatecznie Marcelek 😍 bardzo się cieszę, bo zrobił Nam niespodziankę dzień przed Naszą rocznicą ślubu z mężem 😍
Życzę Wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania 🥰
 
Hej dziewczyny. Ja już dziś rozpakowana. Zaczął odchodzić mi czop śluzowy i zrobili mi dziś cc. Synek zdrowy 3200g i 54 cm 😃🥰 Długo szukaliśmy imienia, ale zostaję ostatecznie Marcelek 😍 bardzo się cieszę, bo zrobił Nam niespodziankę dzień przed Naszą rocznicą ślubu z mężem 😍
Cudownie, pozazdrościć tylko ❤️
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Jutro 37+0. W piątek byłam na ktg i zapisały się delikatne skurcze. Brzuch czasem pobolewa. 9 mam kolejne ktg, 10 wizytę u ginekologa i 17.06 też wizyta u ginekologa i 2 tygodnie temu powiedział że 17 da mi skierowanie do szpitala. Orientujecie się czy od razu do szpitala czy np. następnego dnia bo nie dopytalam. To będzie 38 tydzień z kawałkiem.
Mam cukrzyce ciążowa na insulinie. Ostatnio cukry po posiłkach mi szaleją 🤦
 
Hej dziewczyny. Ja już dziś rozpakowana. Zaczął odchodzić mi czop śluzowy i zrobili mi dziś cc. Synek zdrowy 3200g i 54 cm 😃🥰 Długo szukaliśmy imienia, ale zostaję ostatecznie Marcelek 😍 bardzo się cieszę, bo zrobił Nam niespodziankę dzień przed Naszą rocznicą ślubu z mężem 😍
Gratulacje :)

Hej dziewczyny. Mam pytanie. Jutro 37+0. W piątek byłam na ktg i zapisały się delikatne skurcze. Brzuch czasem pobolewa. 9 mam kolejne ktg, 10 wizytę u ginekologa i 17.06 też wizyta u ginekologa i 2 tygodnie temu powiedział że 17 da mi skierowanie do szpitala. Orientujecie się czy od razu do szpitala czy np. następnego dnia bo nie dopytalam. To będzie 38 tydzień z kawałkiem.
Mam cukrzyce ciążowa na insulinie. Ostatnio cukry po posiłkach mi szaleją 🤦
Nie ma reguły, to zależy od praktyki lekarza. Musisz sama zapytać na kiedy to skierowanie będzie ;)
 
reklama
Do góry