reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hej, dziewczyny , piszę tu pierwszy raz, też mam termin na czerwiec, chciałabym zapytać czy te delikatne ruchy dzidziusia podobne do trzepotu skrzydeł motyla powinno czuć się codziennie? Wczoraj czułam cały dzien a dziś w ogóle ☹
Cześć 🙂 tez się ostatnio nad tym zastanawiałam bo jakieś 4 dni temu zaczęłam czuć pierwsze ruchy i wczoraj pierwszy dzień ze nic- chociaż mogłam poprostu nie wyczuć 🤷‍♀️ Dzisiaj już normalnie dzidziuch dokazuje 🙂 wiec myśle, ze na spokojnie jeszcze nie wszystkie ruchy wyczuwamy bądź dzidzia w danym dniu jest spokojniejsza
 
reklama
Cześć 🙂 tez się ostatnio nad tym zastanawiałam bo jakieś 4 dni temu zaczęłam czuć pierwsze ruchy i wczoraj pierwszy dzień ze nic- chociaż mogłam poprostu nie wyczuć 🤷‍♀️ Dzisiaj już normalnie dzidziuch dokazuje 🙂 wiec myśle, ze na spokojnie jeszcze nie wszystkie ruchy wyczuwamy bądź dzidzia w danym dniu jest spokojniejsza
Aha, dziękuję za odpowiedź. Zobaczymy jak będzie jutro , a we wtorek mam usg więc zobaczę jak się miewa mój dzidziuś 😊 czy któraś z Was używa detektora tętna płodu i czy warto ? , bo nie mogę się zdecydować, ponieważ gdzieś czytałam że czasem można źle wyczuć tętno i jest stres ...
 
Hej, dziewczyny , piszę tu pierwszy raz, też mam termin na czerwiec, chciałabym zapytać czy te delikatne ruchy dzidziusia podobne do trzepotu skrzydeł motyla powinno czuć się codziennie? Wczoraj czułam cały dzien a dziś w ogóle ☹
Nie masz się co martwić dzidzia jest mała jeszcze i ma dużo miejsca może się inaczej ułożyła.tez się o to martwiłam i tak mi dziewczyny stąd mówiły.możesz spróbować pobudzić maluszka zjadając coś słodkiego.dzieci już w brzuchu wyrabiają sobie jakiś cykl dnia.Moja niunia np.jest bardziej pobudzona wieczorem o takiej porze jak teraz.w sumie trochę się martwię że jej tak zostanie haha
 
Nie masz się co martwić dzidzia jest mała jeszcze i ma dużo miejsca może się inaczej ułożyła.tez się o to martwiłam i tak mi dziewczyny stąd mówiły.możesz spróbować pobudzić maluszka zjadając coś słodkiego.dzieci już w brzuchu wyrabiają sobie jakiś cykl dnia.Moja niunia np.jest bardziej pobudzona wieczorem o takiej porze jak teraz.w sumie trochę się martwię że jej tak zostanie haha
Też tak sobie myślę... niestety słodkie odpada bo na 99% mam cukrzycę ciążową , wizyta u diabetologa jeszcze przede mną ale wyniki krzywej cukrowej nie są najlepsze także póki co nie jem nic słodkiego. W 1 trymestrze jeszcze przed zrobieniem wyników krwi miałam ogromną ochotę na słodycze 🤭 A z tego co słyszałam to dzidzia w brzuszku woli harcować wieczorami i nocą 😁 a czy później tak zostaje to nie wiem...
 
Dziewczyny skąd zamawiacie kocyki? Ja mam jeden bambusowy, bedzie lato więc pielucha flanelowa czy muślinowa wystarczy?
 
U mnie niestety cukry na czczo szaleją, mimo że mam juz insulinę. Ale podchodzę do tego na chłodno. Na szczęscie po.posiłkach jest w porządku.

A co do kocyków. Mi się podają te od mamyginekolog. I myślę, że stamtąd zamówię. Nie wiem czy mogę linka wklejać tutaj?

Swoją drogą przejrzałam sobie ich ofertę i kilka rzeczy na pewno zamówie. Hitem jest dla mnie np miseczka higieniczna.
 
Dziewczyny skąd zamawiacie kocyki? Ja mam jeden bambusowy, bedzie lato więc pielucha flanelowa czy muślinowa wystarczy?
Niestety w Polsce lata nie są zbyt gorące, to jednak różnej grubości... Bo od ok 15 st do 35 to jest rozstrzał... Chociaż tych powyżej 30 to się pewnie z 2 tyg na te 3 miesiące uzbierają... 😅🤣
 
Nie masz się co martwić dzidzia jest mała jeszcze i ma dużo miejsca może się inaczej ułożyła.tez się o to martwiłam i tak mi dziewczyny stąd mówiły.możesz spróbować pobudzić maluszka zjadając coś słodkiego.dzieci już w brzuchu wyrabiają sobie jakiś cykl dnia.Moja niunia np.jest bardziej pobudzona wieczorem o takiej porze jak teraz.w sumie trochę się martwię że jej tak zostanie haha
W poprzedniej ciąży mój synuś urzędował w brzuszku późnym wieczorem i w nocy🙂 też zastanawiałam się czy mu tak nie zostanie i powiem szczerze że bąbel ma 20 miesięcy i nie ma nocy żeby się nie budził. Nie je w nocy ale wierci się bardzo często i non stop pije😊 być może faktycznie w brzuszku w nocy dokazywał i teraz też. nie raz już jestem zmęczona... Bo to długo trwa ale ogólnie to w poprzedniej ciąży i tej teraz mam problem ze snem. Budzę się i nie mogę już zasnąć.
 
Nie masz się co martwić dzidzia jest mała jeszcze i ma dużo miejsca może się inaczej ułożyła.tez się o to martwiłam i tak mi dziewczyny stąd mówiły.możesz spróbować pobudzić maluszka zjadając coś słodkiego.dzieci już w brzuchu wyrabiają sobie jakiś cykl dnia.Moja niunia np.jest bardziej pobudzona wieczorem o takiej porze jak teraz.w sumie trochę się martwię że jej tak zostanie haha
W poprzedniej ciąży mój synuś urzędował w brzuchu późnymi wieczorami i w nocy. Zastanawiałam się czy po urodzeniu nie będzie w nocy dokazywał i... Bąbel ma 20 miesięcy i jeszcze nie przesypia nocy. Nie je już w nocy ale kręci się, nie daje spać i dużo pije. Nie wiem czy tak po prostu ma czy faktycznie urzędowanie po nocach w brzuchu wyszło😁
 
reklama
Oj dwa razy mi się wysłało... Dziewczyny mam pytanko. Czy któraś z was sugerowała się wyrostkiem płciowym ze zdjęć USG? I czy faktycznie potwierdziła wam się płeć dzidziusia? Ja do końca miałam nie znać płci ale jesteśmy ciekawi zresztą wolę się przygotować. I na połówkowym zapytam. Obejrzałam zdjęcia z USG 12 etc i wygląda na chłopca. Teraz jestem ciekawa czy się mylę. Czuję że będzie chłopczyk przez to. Nie mam z tym problemu bo mam dwóch fajnych synów ale myślałam że będzie siostra dla córy 😊
 
Do góry