reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dzis na przykład 30
ja zanotowalabym wyniki dokładnych pomiarów z kilku dni z obu rąk i udała się z wynikami do internisty/lek.rodzinnego w razie watpliwosci. Bo rozumiem, że pomiary wykonujesz jeden po drugim? Po odpoczynku w pozycji siedzącej przez kilka minut? Jeśli na jednej ręce masz np. ok 120 mmHg, a na drugiej 90 mmHg to rzeczywiście sporo. Sprawdzic jeszcze można na innym cisnieniomierzu i upewnić się warto, że kolejność badanych kończyn nie ma znaczenia.
 
ja zanotowalabym wyniki dokładnych pomiarów z kilku dni z obu rąk i udała się z wynikami do internisty/lek.rodzinnego w razie watpliwosci. Bo rozumiem, że pomiary wykonujesz jeden po drugim? Po odpoczynku w pozycji siedzącej przez kilka minut? Jeśli na jednej ręce masz np. ok 120 mmHg, a na drugiej 90 mmHg to rzeczywiście sporo. Sprawdzic jeszcze można na innym cisnieniomierzu i upewnić się warto, że kolejność badanych kończyn nie ma znaczenia.
Tak jeden po drugim. Tez o tym myślałam i tak też zrobię 🙂 jutro bede sprawdzać, dzięki za odp.
 
Hej 🙂dziewczyny z niskim ciśnieniem , mam pytanie , czy mierzycie ciśnienie na obu rękach? Mam problem , bo gdy mierze na lewej górne ciśnienie nie przekracza 100 a na prawej tak i jest zawsze spora różnica 🤔
Ja jak mierzę ciśnienie na obu rękach to ta różnica jest mniejsza niż u Ciebie - tak do 10.
 
reklama
Do góry