reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja dziś byłam na niezapowiedzianej wizycie u ginekologa, od 2 dni kluje mi w lewej pachwinie więc zdecydowałam że to sprawdzę, okazuje się że to więzadło obłe macicy się rozciąga , a z dzidziusiem wszystko w porządku na szczęście 😃
Jak tylko jest możliwość skonsultować nasze obawy z lekarzem to warto korzystać 😊 przynajmniej jesteś teraz spokojna ☺
 
reklama
Wszystkim życzę zdrówka 😊 obawiam się że ten covid chyba każdego dotknie. Jakoś mi się udało dwa lata nie zarazić i poprzednia ciąża i poród też w pandemii. Myślałam że już będzie lepiej a tu jest gorzej. Ja staram się unikać kontaktów ale niestety dzieci w szkole a mąż w pracy i marnie widzę szanse na obejście tego. Trochę się boję ale też jestem dwiema dawkami zaszczepiona. Ostatnio w wydarzeniach wypowiadali się lekarze ginekolodzy położnicy o szczepieniu kobiet w ciąży że niby jest to bardzo bezpieczne wręcz wskazane. Jakoś mnie to nie przekonuje. Jutro mam połówkowe i zapytam mojego lekarza prowadzącego o zdanie w tej sprawie. Lekarz opinie ma bardzo dobrą w mojej okolicy więc go zapytam.

Tu jest podsumowanie badań obejmujących łącznie 65 000 kobiet zaszczepionych p/w Covid w ciąży, jakbyś jeszcze chciała poczytać, pewnie poszczególne badania też można znaleźć przez np PubMed
 
Ja wczoraj też miałam jakiś dzień na kłucia. Ale było to na tyle znośny ból, bqrdziej irytujący niż bolący że stwierdziłam, że będę obserwować. Dziś chyba lepiej, choć jeszcze nie wyszłam z łóżka 🙈🙈🙈
Dobrego dnia wszystkim! :)
 
No i nadszedł ten dzień🙂 USG połówkowe. Już za kilka godzin zobaczę dzidziusia i może dowiem się jaka jest płeć. Troszkę się denerwuje czy wszystko w porządku... Co do płci to wiadomo że najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy ale troszkę liczyłam na to że będzie dziewczynka a teraz szans chyba na to nie ma. Chciałam mieć do porodu niespodziankę ale przez jedno zdjęcie z USG wywnioskowałam że to będzie chłopak przez ten wyrostek płciowy i teraz już jestem tego pewna dlatego dziś już zapytam lekarza. Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia😊 no i dobrego samopoczucia😊
 
U syna w szkole prawie całą klasa pozytyw covid ,też go zapisałam na wymaz mimo że nie miał żadnych objawów oprócz chrypki i lekkich mdłości. Dzisiaj dostał wynik dodatni.Z takim objawami to każdy albo juz to przeszedł albo przejdzie i nawet nie zauważy. Syn był szczepiony może dlatego też tylko takie objawy.
 
reklama
No i nadszedł ten dzień🙂 USG połówkowe. Już za kilka godzin zobaczę dzidziusia i może dowiem się jaka jest płeć. Troszkę się denerwuje czy wszystko w porządku... Co do płci to wiadomo że najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy ale troszkę liczyłam na to że będzie dziewczynka a teraz szans chyba na to nie ma. Chciałam mieć do porodu niespodziankę ale przez jedno zdjęcie z USG wywnioskowałam że to będzie chłopak przez ten wyrostek płciowy i teraz już jestem tego pewna dlatego dziś już zapytam lekarza. Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia😊 no i dobrego samopoczucia😊
Powodzenia ,ja mam 3 chłopców i za każdym razem było widać jajka w całej okazałości, teraz między nogami ciemno lekarz mówił nic nie odstaje i się potwierdziło na polowkowych.
 
Do góry