reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja mam do czoła na podczerwień i rtęciowy zwykły
My też mamy rtęciowy i alkoholowy, elektroniczny pod pachę też, ale jakiś bezdotykowy w sumie by się przydał... Ale chyba najpierw zobaczymy tak jak w przypadku aspiratora do nosa - czy młody będzie miał tendencję do infekcji...
 
reklama
Jaki polecacie termometr dla dzieciątka? W ogóle się nie znam na tych bezdotykowych 🤔 sama rzadko mierzę bo ogólnie nie miewam gorączek 🙄
Ja na szybko kupowałam jak mój mały się rozchorował. Wzięłam z haxe taki z okrągłym wyświetlaczem i dobrze mierzy. Tylko baterie z zestawu szybko się wyładowały, ale na nowych jest ok.
 
Też będę czerwcową mamą i mam pytanie odnośnie śledzi w ciąży, chodzi mi o te moczone później przyrządzane w oleju, wiem, że ten temat się tu przewijał ale ciekawa jestem, czy któraś z was się teraz w święta skusiła na takiego śledzia, bo ja właśnie tak a teraz mam wyrzuty sumienia bo doczytałam że to ryba de fakto surowa, co o tym myślicie? :)
 
Też będę czerwcową mamą i mam pytanie odnośnie śledzi w ciąży, chodzi mi o te moczone później przyrządzane w oleju, wiem, że ten temat się tu przewijał ale ciekawa jestem, czy któraś z was się teraz w święta skusiła na takiego śledzia, bo ja właśnie tak a teraz mam wyrzuty sumienia bo doczytałam że to ryba de fakto surowa, co o tym myślicie? :)
Jedna z bezpieczniejszych ryb do jedzenia w okresie ciąży. Nie kumuluje rtęci. Natomiast warto opłukać te z solanki, tak po prostu dla zdrowia.
 
Jedna z bezpieczniejszych ryb do jedzenia w okresie ciąży. Nie kumuluje rtęci. Natomiast warto opłukać te z solanki, tak po prostu dla zdrowia.
Właśnie tyle też doczytałam, że najzdrowsza ale bardziej zastanawia mnie czy m.in. taka opłukana z solanki też jest zdrowa bo jednak nadal można powiedzieć, że jest "surowa" bo nie jest przecież poddana żadnym obróbkom?
 
Właśnie tyle też doczytałam, że najzdrowsza ale bardziej zastanawia mnie czy m.in. taka opłukana z solanki też jest zdrowa bo jednak nadal można powiedzieć, że jest "surowa" bo nie jest przecież poddana żadnym obróbkom?
Surowa, ale jest zakonserwowana w solance, więc bakterie trochę nie mają jak się tam rozmnożyć.
 
Hejka Dziewczyny 😊zaczęłam 32 tydz i czy wy też odczowa cie delikatniejsze ruchy dziecka albo mniej tych ruchów?
Tak, zdecydowanie . Dzisiaj w ogole prawie wcale, juz dwa razy uzylam detektora, ale jak sie mala nie ogarnie, to pojade na IP, bo nerwy mam napiete.... Nie dosc, ze moja 3 latka jest w szpitalu z tata, to jesCze Mala w brzuchu jak na zlosc sie nie odzywa. Mam juz dosc, nerwowo wysiadam ostatnie dni
 
reklama
Tak, zdecydowanie . Dzisiaj w ogole prawie wcale, juz dwa razy uzylam detektora, ale jak sie mala nie ogarnie, to pojade na IP, bo nerwy mam napiete.... Nie dosc, ze moja 3 latka jest w szpitalu z tata, to jesCze Mala w brzuchu jak na zlosc sie nie odzywa. Mam juz dosc, nerwowo wysiadam ostatnie dni
To ja widzę że się rusza tylko delikatnie raz na jakiś czas kopnie ale jest mniej tych ruchów i to mnie niepokoi
 
Do góry